Анджеліна Джолі

реклама

31 грудня 2022

17 грудня 2022

06 травня 2022


Джолі пообіцяла Єрмаку, що зробить все можливе для дітей в Україні

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак та акторка, посол доброї волі ЮНІСЕФ Анджеліна Джолі обговорили необхідність практичних кроків для віришення проблем, з якими стикаються українські діти через війну.

05 травня 2022


Анджеліна Джолі поділилася враженням від спілкування з маленькими українцями під час війни

Голлівудська акторка, режисер, фотомодель та посол доброї волі ООН Анджеліна Джолі розповіла, з чим доводиться стикатися маленьким українцям під час російсько-української війни.

02 травня 2022

01 травня 2022


Анджеліна Джолі відвідала Україну не з місією ООН, а з власної ініціативи - ЗМІ

Голлівудська акторка Анджеліна Джолі у Львові відвідала медзаклад, де лікуються постраждалі від ракетного удару по Краматорську діти, поспілкувалася з волонтерами, сиротами в інтернатах і евакуйованими на вокзалі з власної ініціативи, а не за місією ООН.

30 квітня 2022


Джолі у Львові прийшла до дітей, постраждалих від удару по Краматорську

Голлівудська акторка, режисер, фотомодель та посол доброї волі ЮНІСЕФ Анджеліна Джолі у Львові відвідала медзаклад, де лікуються постраждалі від ракетного удару по Краматорську діти, поспілкувалася з волонтерами і евакуйованими.


Анджеліна Джолі приїхала до Львова

Голлівудська акторка, режисер, фотомодель та посол доброї волі УВКБ ООН Анджеліна Джолі приїхала до Львова - її впізнали відвідувачі однієї з кав'ярень у спальному районі міста, куди акторка зайшла випити кави.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-