Алек Болдуїн

01 березня 2023


Троє членів знімальної групи фільму «Раст» подали до суду на Болдвіна та продюсерів

Троє членів знімальної групи фільму «Раст» (Rust) подали до суду на актора Алека Болдвіна та продюсерів кінострічки після фатальної загибелі операторки українського походження Галини Гатчінс.

21 лютого 2023

01 лютого 2023


Болдвіну офіційно висунули звинувачення у ненавмисному вбивстві Гатчінс

Американському актору Алеку Болдвіну було офіційно висунуто звинувачення у ненавмисному вбивстві після загибелі на зйомках фільму «Раст» (Rust) операторки українського походження Галини Гатчінс.

19 січня 2023


Загибель Гатчінс: Болдвіну висунуть звинувачення в ненавмисному вбивстві

Прокурори округу Санта-Фе (Нью-Мексико, США) висунуть звинувачення американському актору Алеку Болдвіну після того як на зйомках фільму «Раст» (Rust) загинула операторка українського походження Галина Гатчінс.

12 листопада 2022

29 жовтня 2022

05 жовтня 2022

14 серпня 2022


Алек Болдвін натиснув на курок пістолета, з якого була вбита Галина Гатчінс - звіт ФБР

ФБР опублікувало судово-медичний звіт, в якому міститься висновок, що під час знімання фільму "Іржа" (“Rust”) у жовтні 2021 року актор Алек Болдвін справді натиснув на курок пістолета, унаслідок чого була вбита оператор Галина Гатчінс.

12 березня 2022

16 лютого 2022


Родина загиблої Гатчінс подала до суду на актора Болдуїна

Члени родини загиблої української операторки Галини Гатчінс подали до суду на актора Алека Болдуїна та інших членів знімальної групи, причетних до цієї смертельної трагедії, яка сталася у жовтні минулого року на зйомці фільму «Іржа» (Rust).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-