Юні дослідники з Тернопільщини презентували власний метод вирощування екозелені

Юні дослідники з Тернопільщини презентували власний метод вирощування екозелені

Фото
Укрінформ
Група тернопільських школярів ділиться своїми розробками з вирощування мікрозелені на Всеукраїнській виставці досягнень юних натуралістів.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Наші вихованці на виставці знайомлять відвідувачів із надзвичайно цікавим напрямком – вирощуванням мікрозелені. Їхня дослідницька робота «Мікрозелень – енергія, закладена природою» розкриває оригінальну методику вирощування мікрозелені, а також дає рекомендації щодо сільськогосподарських культур, які підходять для цієї новаторської справи», - розповів директор Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Іван Герц.

За його словами, вирощуючи мініатюрну зелень у спеціально створених для цього умовах, учні переконалися, що вона здатна активно рости без використання будь-яких добрив і стимуляторів. Її паростки містять підвищену кількість поживних речовин, вітамінів, мінералів, амінокислот. Вживання такої мікрозелені насичує організм людини вітамінами, дає запас енергії, сприяє очищенню організму.

Він також зауважив, що апробований у Тернополі метод вирощування мікрозелені можна ефективно використовувати у кулінарній справі.

Читайте також: Диво-врожаї на «теплих» грядках

Як повідомляло агентство, 18-21 жовтня 2021 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України (м. Київ) триває Всеукраїнська виставка досягнень юних натуралістів. Її мета - залучення учнівської молоді до агробіологічного дослідництва, практичної природоохоронної роботи, обмін досвідом роботи.

Фото: Тернопільський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-