Львів претендує на статус Молодіжної столиці Європи 2024

Львів претендує на статус Молодіжної столиці Європи 2024

Укрінформ
Місто Львів увійшло до фіналу конкурсу за титул Молодіжної столиці Європи 2024, фінал відбудеться в листопаді у Брюселі.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради, передає Укрінформ.

«Місто Львів стало першим містом незалежної України, яке вийшло у фінал конкурсу за титул Молодіжної столиці Європи. Це досить висока честь. У нас є ще 3 конкуренти: угорський Веспрем, бельгійський Гент та молдавський Кишинів. Сьогодні ми подаємо фінальну заявку Львова на цей конкурс. Ми вже пройшли три ключові стадії змагань і попереду головна боротьба у Брюсселі», - зазначив заступник міського голови Андрій Москаленко.

Мережа молодіжних просторів «ТВОРИ!» сьогодні, 20 вересня, презентує фіналізовану заявку на конкурс «Молодіжна столиця Європи», а також відбудеться спільне надсилання аплікації на розгляд журі.

«Важливим є те, що ми вибороли статус Молодіжної столиці України. З цього й виросло наше бажання рости і ставати Молодіжною столицею Європи. Зараз ми у фіналі і це величезне для нас досягнення», – розповів Олег Малець, керівник мережі молодіжних просторів «ТВОРИ!», координатор процесу аплікування міста на конкурс МСЄ 2024.

Маленець наголосив, що у статусі Молодіжної столиці Європи 2024 Львів прагне розкрити концепцію трьох складових «Molo»: molo is individual, molo is #YouthEnvironments, molo is city. Гасло: «Molo is a new youth» відображає важливість національної ідентичності та динамічного розвитку.

В межах від 2022 до 2024 років планується впровадити 125 проєктів, з них 9 флагманських, втілити в життя не менше, ніж 9 інфокампаній. Зокрема, заявка базується на розвитку волонтерства, hard & soft skills, участі молоді, розвитку громадських організацій, нетворкінгу, рівності прав усіх містян та іншому.

Читайте також: У Львові відкрили сучасний спортивний комплекс «Боско-Арена»

Конкурс «Молодіжна столиця Європи» був заснований у 2009 році для розвитку місцевих громад та ролі молоді і молодіжної політики, сприяння міжнародному співробітництву насамперед молодіжних організацій та молоді, підвищення мобільності та співпраці молоді у Європі, обміну досвідом між країнами та містами у сфері молодіжної політики та привабливості громад для власних мешканців, бізнесу, туристів. Останні роки переможцями були: 2017 - Варна (Болгарія), 2018 – Кашкайш (Португалія), 2019 – Нови Сад (Сербія), 2020 – Амьєн (Франція).

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-