Школярів Львівщини запрошують досліджувати довкілля

Школярів Львівщини запрошують досліджувати довкілля

Відео
Укрінформ
Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді 11 та 12 вересня відкриє свої простори для юних природолюбів. 

Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної адміністрації, передає Укрінформ.

Відвідати День відкритих дверей Львівського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (ЛОЦЕНТУМ) запрошують школярів Львова та області, які цікавляться природничими науками, хочуть навчитися пізнавати, розуміти, досліджувати та охороняти довкілля.

За словами директора ЛОЦЕНТУМ Михайла Казимира, батьки матимуть змогу ознайомитись із гуртками центру та записати своїх дітей на безкоштовні творчі учнівські об’єднання. Діти  пізнають основи ветеринарної медицини, зрозуміють тонкощі яворівської іграшки, поглиблять свої вміння малювати тварин. Також свої зацікавлення зможуть реалізувати юні пасічники, акваріумісти, зоологи.

Читайте також: На Хмельниччині для дітей створять «лісову школу»

Як зазначається у повідомленні, на гостей Дня відкритих дверей чекають: екскурсії постійно діючою еколого-освітньою виставкою «Планета ЗОО» та відділами учнівської навчально-дослідної земельної ділянки центру, огляд та спілкування з тваринами зоовиставки,  виставка декоративних голубів, безліч майстер-класів та фотозони.

Фото: https://loda.gov.ua/ , відео: Освіта Львівщини

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-