МХП спільно з Marquis Energy побудує завод з виробництва високопротеїнових кормів

МХП спільно з Marquis Energy побудує завод з виробництва високопротеїнових кормів

PR
Укрінформ
Агрохолдинг МХП  підписав  меморандум з американською компанією Marquis Energy. В рамках співпраці планується будівництво в Україні першого вуглецево-нейтрального заводу з виробництва високопротеїнових кормів, олії, зрідженої вуглекислоти харчової якості та біоетанолу.

Промисловий об’єкт буде здійснювати глибоку переробку 500 000 тонн кукурудзи щорічно у продукцію з високою доданою вартістю, повідомили Укрінформу  в пресслужбі  агрохолдингу.

Зазначається, що підхід МХП в реалізації проєкту повністю відповідає принципам моделі циркулярної економіки, і передбачає, що всі енергетичні ресурси для роботи заводу будуть вироблятися з відновлюваних джерел та відходів, відповідаючи умовам RED II та Директив ЄС. Також завод буде мати високий рівень енергоефективності.

 У пресслужбі уточнили, що завод буде використовувати інноваційну технологію Marquis Energy з глибокої переробки кукурудзи. Технологія дозволяє виробляти продукцію без використання ГМО та антибіотиків. Продукція буде чистою, якісною та дружньою для довкілля.

«Наш інноваційний проєкт з Marquis Energy  – це важливий інструмент для досягнення МХП вуглецевої нейтральності до 2030 року та суттєвого скорочення екологічного сліду в готовій продукції в рамках кулінарної трансформації. Якісні товари можна і потрібно виробляти без шкоди довкіллю, що і робить компанія МХП. Наша співпраця – це приклад синергетичної співпраці двох лідерів галузей для досягнення найкращих екоінноваційних стандартів», - зазначив голова правління МХП Юрій Косюк.

Читайте також: Благодійний фонд МХП підпише близько 100 меморандумів з керівництвом місцевих громад

МХП в партнерстві Marquis Energy має мету стати глобальним лідером з виробництва кормів та біопалива. Європейський вектор розвитку компанії МХП та української економіки в цілому неможливий без дотримання умов кліматичних вимог ЄС, принципи яких лежать в основі функціонування майбутнього заводу. Реалізація спільного проєкту будівництва заводу дасть якісно новий імпульс ділової співпраці України та США, додали в МХП.

Marquis Energy -  американська компанія, заснована у 2005 році. Сьогодні є одним з глобальних лідерів з виробництва біопалива та кормів. У 2015 році компанія запустила найбільший у США завод з виробництва етанолу, потужність якого сягає понад 1 млн галонів етанолу на день. Це також перший у Сполучених Штатах подібний завод, що пройшов сертифікацію ISCC (The International Sustainability and Carbon Certification), яка відповідає вимогам нової Директиви ЄС з відновлюваної енергетики (RED II). Також Marquis Energy приділяє серйозну увагу інвестиціям в сталі технології.

Фото: МХП

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-