Завод

26 лютого 2020

24 лютого 2020

23 лютого 2020

19 лютого 2020

Харківський тракторний продовжує технічне переоснащення виробництва

Харківський тракторний завод, що входить до групи DCH Олександра Ярославського, в рамках інвестиційної програми з модернізації виробництва ввів в експлуатацію обладнання виробництва Японії та Німеччини.

18 лютого 2020

У Пекіні за 6 днів планують побудувати завод з виробництва масок

Пекін за шість днів перетворить одну промислову будівлю на новий завод з виробництва захисних масок, щоб задовольнити підвищений попит на них у зв'язку зі спалахом епідемії коронавірусу нового типу (2019 nCoV).

17 лютого 2020

Суд заборонив Tesla вирубку лісу під будівництво заводу поблизу Берліна

Вищий адміністративний суд регіону Берлін-Бранденбург своїм рішенням від 15 лютого наказав призупинити роботи з вирубки лісу в місцевості, де американський автовиробник електромобілів Tesla має намір побудувати свій завод.

15 лютого 2020

"Руки геть від Океану": у Миколаєві попросили захистити суднобудівний від рейдерів

Понад чотири сотні миколаївців 15 лютого взяли участь у мирній акції "Руки геть від "Океану" на підтримку суднобудівного заводу "Океан", майно якого арештовано за поданням Офісу генерального прокурора України.

14 лютого 2020

13 лютого 2020

Справа проти заводу "Артема": Укроборонпром виграв суд у російської компанії

Концерн "Укроборонпром" виграв суд у російської компанії "Авіа-ФЕД-Сервіс" у справі проти заводу "Артема" - компанія вимагала повернути майже 2,3 млн доларів за контракти на виготовлення товарів подвійного призначення.

11 лютого 2020

05 лютого 2020

Hyundai зупиняє виробництво в Південній Кореї через поширення коронавірусу — ЗМІ

Автовиробник Hyundai оголосив про зупинення виробництва на заводах компанії у Південній Кореї через брак комплектуючих, які компанія отримувала з Китаю, зокрема з міста Ухань - великого центру автомобільної промисловості.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-