На Кіровоградщині корейська компанія інвестуватиме у сільське господарство

На Кіровоградщині корейська компанія інвестуватиме у сільське господарство

Укрінформ
Голова Кіровоградської облдержадміністрації Андрій Назаренко та директор «Поско Інтернешнл Україна» Санг Мін Пак підписали меморандум про взаєморозуміння між ОДА та Posco International Corporation.

Документ передбачає співпрацю, спрямовану на розвиток сільськогосподарської галузі та розширення інвестиційного співробітництва, повідомляє Укрінформ з посиланням на пресслужбу облдержадміністрації.

«П’ять із половиною років я працював у Сеулі в Посольстві України в Республіці Корея, тому добре знаю цю країну, знаю її традиції, і це дуже потужна компанія. І найголовніше, що Posco знає про Україну. У 2019 році компанія зробила потужну інвестицію, побудувавши у Миколаївській області термінал. Компанія хоче його розвивати. Posco цікаві наземні елеватори. Дуже сподіваюся, один із таких компанія побудує саме в Кіровоградській області», - зазначив Назаренко.

Як сказав Санг Мін Пак, корейській компанії "цікаво здійснювати інвестиції й розвивати бізнес в Україні", зокрема, вона має інтерес до роботи на Кіровоградщині.

Читайте також: На Рівненщині планують збудувати завод з переробки відходів

Posco International - південнокорейська корпорація зі штаб-квартирою в Сеулі. Основними напрямками діяльності корпорації є торгівля сільськогосподарською продукцією, товарами металургійної та хімічної промисловості, а також реалізація інвестиційних проєктів у сфері енергетики.

У вересні 2019 року корейська компанія Posco International і українська Orexim Group відкрили у Миколаївському морському порту термінал, розрахований на одночасне зберігання понад 140 тис. тонн зерна.

 Фото з відкритих джерел

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-