Зерно

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

14 квітня 2024

12 квітня 2024

11 квітня 2024

10 квітня 2024

08 квітня 2024

06 квітня 2024


Допомагала ворогу вивозити зерно: СБУ оголосила підозру начальниці залізничної станції

Начальниці залізничної станції Старобільськ повідомили про підозру у сприянні окупантам у вивезені українського зерна, а також у транспортуванні військової техніки та особового складу окупантів.

02 квітня 2024

01 квітня 2024

29 березня 2024

27 березня 2024

22 березня 2024


Франція наполягатиме на лімітуванні експорту української пшениці - Макрон

Президент Франції Еммануель Макрон сподівається, що сторонам вдасться знайти баланс щодо запровадження лімітів на певні позиції українського агроекспорту. Водночас Франція буде наполягати на включенні до переліку обмежень пшениці.


Введення тарифів на експорт зерна з Росії позбавить її надходжень від ЄС - фон дер Ляєн

Запровадження Європейським Союзом тарифів на ввезення в ЄС російського та білоруського зерна дозволить зменшити його ринкову конкурентоспроможність та позбавить Росію надходжень з аграрного ринку ЄС.

21 березня 2024


Євросоюз може збільшити тарифи на імпорт зерна з Росії й Білорусі – Урсула фон дер Ляєн

Європейський Союз розглядає пропозиції щодо збільшення тарифів на ввезення до ЄС російського та білоруського зерна, з метою захисту ринку, зменшення надходжень для країни-агресора, а також для припинення торгівлі Росією вкраденим українським зерном.

20 березня 2024


Франція хоче розширити обмеження ЄС для імпорту з України - додати квоти на зерно

Міністр сільського господарства Франції Марк Фесно заявив, що заходів, передбачених домовленостями про обмеження імпорту української агропродукції в ЄС, недостатньо. Франція наполягатиме також на запровадженні квоти на зернові.


Варшава хоче заборонити транзит збіжжя через Польщу з 1 квітня

Міністр сільського господарства Польщі Чеслав Секерський звернеться до Ради міністрів Польщі з проханням про запровадження заборони з 1 квітня на транзит українського збіжжя через територію країни при одночасному збереженні заборони на імпорт зернових на внутрішній ринок країни.

19 березня 2024


Потік зернових вантажів переорієнтувався на порти Великої Одеси - Укрзалізниця

Вагонопотік із зерновими вантажами переорієнтувався із західних кордонів на напрямок морських портів Великої Одеси; так, станом на 18 березня черга вагонів із зерном у напрямку порту Ізмаїл зросла на 30,56% - до 705 вагонів.


Стефанчук: Коридор в порти Румунії та Болгарії трансформується в глобальний ринок зерна

Наразі можна говорити про поступове перетворення коридору «Україна – порти Румунії та Болгарії» в один із глобальних ринків торгівлі зерном у Північно-Західному Причорномор’ї з відгалуженням до річки Дунай.

18 березня 2024

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-