В Україні створять Єдиний портал цифрової грамотності

В Україні створять Єдиний портал цифрової грамотності

Укрінформ
Кабінет міністрів України схвалив постанову, відповідно до якої в Україні буде створено Єдиний державний веб-портал цифрової грамотності. 

Як передає кореспондент Укрінформу, відповідне рішення уряд прийняв на засіданні 10 березня.

Згідно з текстом пояснювальної записки до постанови, Єдиний державний портал надасть змогу громадянам навчитися цифровим навичкам через інтернет і покращить доступ до цифрової освіти для фізичних та юридичних осіб.

Своїм рішенням уряд також схвалив положення про Єдиний державний веб-портал цифрової грамотності, яким визначив мету, основні завдання, функціональні можливості, суб’єктів веб-порталу та погодив зміст інформації, яка буде розміщена на порталі. Зазначається, що фінансування порталу здійснюватиметься в рамках бюджетних коштів, передбачених за програмою «Електронне урядування».

Створення та впровадження порталу буде здійснено Міністерством цифрової трансформації впродовж 6 місяців з дня набрання чинності постанови.

Читайте також: Мінцифри починає співпрацю з інноваційним парком UNIT.City

Як повідомляв Укрінформ, Міністерство цифрової трансформації має намір до 2024 року підвищити цифрову грамотність 6 млн українців. Для цього у 2020 році відомство запустило портал «Дія.Цифрова освіта», на якому у форматі серіалів доступні різноманітні курси, які навчають цифровим навичкам в різних сферах життя. Наразі на порталі доступні до перегляду понад 40 серіалів. Крім цього, у листопаді 2020 року Мінцифри запустило національний тест на цифрову грамотність українців - Цифрограм. Тестування передбачає перевірку базових знань та навичок із цифрової грамотності в 6 сферах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-