Мешканці півночі Канади вважають Трампа небезпечнішим за Росію

Мешканці півночі Канади вважають Трампа небезпечнішим за Росію

Опитування
Укрінформ
Жителі північних регіонів Канади вважають президента США Дональда Трампа більшою загрозою для Арктики, ніж Росія чи Китай.

Як повідомляє Укрінформ, про це пише Global News із посиланням на дані соціологічного опитування.

“На тлі більшої уваги до регіону зі сторони арктичних й неарктичних держав, соціологічні опитування показують, що жителі півночі Канади вбачають у президентові США Дональді Трампі більшу загрозу для безпеки канадської Арктики, ніж Китай чи Росія”, - йдеться у матеріалі.

За результатами проведеного у вересні опитування канадської компанії OPSA, 37% жителів півночі Канади вважають США “найбільшою загрозою” для регіону, ще 35% вважають такою Москву і 17% - Пекін.

Найгостріше загрозу США відчувають мешканці канадського Юкону, що межує з Аляскою, та Нунавуту, розташованого поруч із Гренландією.

Читайте також: Трамп опублікував мапи, на яких Канада є частиною США

Нагадаємо: відносини між Канадою та США суттєво погіршилися цього року через розпочату Дональдом Трампом торговельну війну. Наразі між державами ведуться складні торговельні перемовини, які мають завершитися наступного тижня.

Як повідомляв Укрінформ, президент США Дональд Трамп також неодноразово заявляв, що хоче анексувати Канаду. Однак усі канадські політичні лідери наголошують, що цього ніколи не допустять. Подібну пропозицію про приєднання Трамп висловлював й щодо Гренландії, не виключаючи навіть застосування військової сили.

Фото: Jason Hafso

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-