Глава розвідки Німеччини: Справжня мета Путіна - новий світовий порядок

Глава розвідки Німеччини: Справжня мета Путіна - новий світовий порядок

Укрінформ
Справжня мета російського диктатора Володимира Путіна полягає не лише у завоюванні України, а у створенні нового світового порядку з розширенням впливу РФ.

Таку думку висловив в інтерв'ю DW президент Федеральної розвідувальної служби Німеччини Бруно Каль, передає Укрінформ.

"Справжня мета Путіна - не лише Україна, а й новий світовий порядок. Відсунення захисту НАТО і розширення сфери впливу Росії на Захід. Бажано без американців у Європі. Досі цього хотіли лише росіяни. І ми дуже сподіваємося, що американці теж цього не хочуть", - зазначив Каль.

За словами президента BND, раннє завершення війни в Україні дозволило б росіянам "використати свою енергію там, де вони дійсно цього хочуть, а саме проти Європи".

Він наголосив, що західні спецслужби мають посилити співпрацю задля підтримки України. Каль зауважив, що європейські спецслужби інтенсивно працюють над тим, щоб надати Україні актуальну інформацію для зміцнення її обороноздатності.

Водночас президент BND висловив занепокоєння поточною геополітичною ситуацією та наслідками зближення США і Росії. "Я особливо стурбований загальною ситуацією у світі. Війна, яку Росія веде проти України, є центральною темою. Але немає майже жодного конфлікту, оцінка якого не змінюється новою адміністрацією у Вашингтоні", - сказав Каль.

Читайте також: Сибіга обговорив з главами МЗС Німеччини, Норвегії, Естонії і Данії досягнення справедливого миру

Глава розвідки ФРН також підкреслив важливість трансатлантичної співпраці та висловив упевненість, що обмін розвідувальною інформацією з США триватиме, незважаючи на останні політичні події. "Розвідувальні служби по всьому світу дуже інтенсивно працюють разом, щоб відвернути міжнародні загрози, особливо від ісламського тероризму. Кожна країна залежить від допомоги іншої. Жодна країна поодинці не може покрити всі загрози", - зазначив він.

Відповідаючи на запитання про залежність Німеччини від американської розвідки, Каль сказав: "Ми залежимо від допомоги наших друзів по той бік Атлантики так само, як вони залежать від нашої. Обмін інформацією, яка може врятувати життя, буде тривати".

Читайте також: Трамп може перекинути американські війська з Німеччини до Угорщини - The Telegraph

Як повідомляв Укрінформ, Німеччина, Франція та Велика Британія тісно взаємодіють та координують свої дії щодо подальшої підтримки України і підтримують ідею припинення вогню у повітрі та на морі, а також обмін військовополоненими як перший крок до глибших домовленостей.

Фото: dpa

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-