ЄС у наступні п’ять років має сформувати Оборонний союз - фон дер Ляєн

ЄС у наступні п’ять років має сформувати Оборонний союз - фон дер Ляєн

Укрінформ
Протягом наступних п’яти років євроінституції, що будуть сформовані за підсумками виборів до Європарламенту, мають сформувати справжній Оборонний союз, оскільки зміцнення безпеки ЄС є невідкладним завданням.

Про це у Бухаресті під час виступу на конференції Європейської народної партії (ЄНП) із визначення ключових кандидатів на майбутніх європейських виборах заявила президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Безпека для Європи означає, що ми маємо робити більше для нашої власної оборони. Наша наступна мета є дуже чіткою: ми маємо надати турбоприскорення для наших промислових спроможностей протягом наступних п’яти років. У центрі цього має бути один простий принцип – Європа має витрачати більше... Це допоможе нам відповісти на термінову необхідність відновити, поповнити і модернізувати збройні сили країн-членів та продовжувати підтримку України», - наголосила фон дер Ляєн.

Вона висловила переконання, що Європа має докласти зусиль, щоб розвинути та налагодити виробництво наступного покоління оперативних оборонних спроможностей, які дозволять досягати перемоги у будь-якій битві.

«ЄНП є партією, яка виступає за Європу, яка може захистити себе. І ми будемо тією партією, яка досягатиме результатів у (формуванні) Оборонного союзу. Ця мета потребує неподільної уваги, саме тому нам необхідно мати єврокомісара з оборони для наступного мандату (Єврокомісії – ред.). Такою є наша мета, мета ЄНП», - зазначила президентка Єврокомісії.

Читайте також: Україна буде в ЄС, а Путіна чекає суд у Гаазі - президентка Єврокомісії

Як повідомлялося, сьогодні, 7 березня, під час передвиборчого форуму ЄНП в Бухаресті його учасники більшістю голосів проголосували за Урсулу фон дер Ляєн як головну кандидатку від цієї партії на наступних виборах до Європарламенту, що дозволить їй боротися за посаду президента Єврокомісії.

Партійний форум ЄНП також запропонував чинній президентці Європейського парламенту Роберті Мецолі зважити на можливість та вступити у боротьбу за керівну посаду у складі нового Європарламенту, що буде сформований за підсумками європейських виборів, як і відбудуться 6-9 червня.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-