У МЗС Китаю назвали переговори єдиним шляхом до припинення бойових дій в Україні

У МЗС Китаю назвали переговори єдиним шляхом до припинення бойових дій в Україні

Укрінформ
Міністерство закордонних справ Китаю заявило, що переговори є єдиним шляхом до припинення бойових дій в Україні.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє The Guardian.

"Після дипломатичних переговорів у Москві в суботу ввечері міністерство закордонних справ Китаю заявило в неділю, що переговори є єдиним способом припинити бойові дії в Україні", - йдеться у повідомленні.

Спеціальний представник Китаю з питань Євразії Лі Хуей та заступник міністра закордонних справ РФ Михайло Галузін провели в суботу ввечері переговори з високопоставленими російськими дипломатами. Це був перший етап європейської подорожі, під час якої Хуей також відвідає Брюссель, Польщу, Німеччину та Францію.

У звіті, опублікованому в неділю вранці, міністерство закордонних справ Китаю заявило, що спеціальний представник Лі Хуей та заступник міністра закордонних справ РФ Михайло Галузін погодилися, що переговори є єдиним способом припинити бойові дії в Україні.

Китай готовий "продовжувати свої зусилля щодо сприяння мирним переговорам, виступати посередником та досягати консенсусу між РФ, Україною та іншими відповідними сторонами, а також сприяти остаточному політичному врегулюванню кризи в Україні", — заявило міністерство закордонних справ КНР.

Читайте також: У Туреччині вважають, що потрібно розпочати діалог щодо припинення вогню в Україні

Як зазначається, Китай заявляє про нейтралітет у війні РФ проти України, але підтримує тісні зв’язки з Москвою.

Як повідомляв Укрінформ, Китай 2 березня вдруге направив спеціального представника уряду з питань Євразії Лі Хуея в Україну, європейські країни та РФ для пошуку шляхів політичного врегулювання «української кризи».

Спецпредставник уряду Китаю з питань Євразії Лі Хуей у Москві зустрівся з заступником міністра закордонних справ РФ Михайлом Галузіним, з яким обговорив питання війни РФ проти України.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-