Військовий комітет НАТО розгляне ситуацію в Україні та безпеку Альянсу

Військовий комітет НАТО розгляне ситуацію в Україні та безпеку Альянсу

Укрінформ
Начальники штабів та керівники збройних сил країн Північноатлантичного Альянсу 18-19 січня проведуть зустріч в Брюсселі в рамках першого у цьому році засідання Військового комітету НАТО, під час якої, зокрема, розглянуть розвиток ситуації в Україні та продовження допомоги у її боротьбі проти російської агресії.

Як повідомляє Укрінформ, така інформація оприлюднена сьогодні на сайті НАТО.

«Адмірал Роб Бауер (Rob Bauer), голова Військового комітету, буде головувати під час цієї зустрічі, до якої долучаються начальники штабів країн-союзниць та двох запрошених країн – Фінляндії й Швеції», - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, у зустрічі візьмуть участь 32 воєначальники від країн-союзниць та запрошених країн. У першій сесії візьме участь генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, який окреслить головні політичні завдання та стратегічні виклики, що постають перед Альянсом.

Після цього військові керівники країн НАТО зосередять увагу на розвитку ситуації навколо російської війни проти України, а також на вдосконаленні політики стримування й оборони НАТО для захисту всіх союзників від сучасних викликів в сфері безпеки. Це включатиме обговорення операцій в багатьох оперативних просторах, а також питання взаємосумісності та цифрової трансформації.

Читайте також: У Косові закликали посилити військову присутність НАТО через зростання напруги із Сербією

19 січня члени Військового комітету проведуть зустріч за участі країн-учасниць Стабілізаційних сил НАТО в Косово (KFOR), включаючи військових керівників Вірменії, Австрії, Фінляндії, Ірландії, Молдови, Швеції, Швейцарії та України.

Остання сесія Військового комітету буде присвячена постійній підтримці України з боку НАТО.

Як повідомлялося, Військовий комітет НАТО є найвищим військових органом Альянсу, який визначає стратегічні напрямки розвитку оборонних спроможностей країн-союзниць та найважливіші елементи військової політики, відповідно до політичних рекомендацій, що надходять від глав держав та урядів країн НАТО.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-