Білорусь у відповідь на санкції заборонила ввезення товарів із західних країн

Білорусь у відповідь на санкції заборонила ввезення товарів із західних країн

Укрінформ
Уряд Білорусі заборонив ввезення на територію країни низки товарів із держав, які застосовують санкції проти режиму Олександра Лукашенка.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє МЗС Білорусі.

«Як заходи у відповідь на незаконний зовнішній санкційний тиск, спрямований на підрив суверенітету Білорусі та погіршення добробуту білоруських громадян, з метою захисту національних інтересів уряд Республіки Білорусь прийняв рішення про введення заборони ввезення на територію країни низки товарів, що походять з держав, які застосовують незаконні антибілоруські санкції», – йдеться у заяві.

Уточнюється, що «відповідне рішення буде підписано у найстисліші терміни».

Білоруський уряд має намір вжити «необхідних заходів для насичення внутрішнього ринку аналогічними товарами з дружніх країн».

Також повідомляється, що будуть зроблені кроки щодо авіаперевізників із країн Європейського Союзу та Великої Британії у відповідь на санкції проти білоруської авіаційної галузі.

Крім того, розширено списки осіб, чий в'їзд на територію Білорусі є небажаним.

У заяві зазначається, що Білорусь продовжить «реалізацію союзних програм та зміцнення економічної інтеграції з РФ, а також налагодження міцних торговельно-економічних зв'язків із партнерами щодо ЄАЕС та країнами «далекої дуги».

Як повідомляв Укрінформ, Європейська рада 2 грудня запровадила п'ятий пакет санкцій проти білоруського режиму за порушення прав людини та ситуацію з мігрантами на кордоні. Сполучені Штати, Великобританія та Канада також запровадили нові санкції проти низки осіб та організацій з Білорусі, зокрема ключових державних компаній.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-