Імпорт

02 жовтня 2023

21 вересня 2023


Словаччина та Україна погодили систему торгівлі зерном замість заборони

Міністри сільського господарства Словаччини та України домовилися створити систему ліцензування торгівлі зерном, що дасть змогу скасувати заборону на імпорт чотирьох українських товарів до Словаччини.

20 вересня 2023

19 вересня 2023


Блокада збіжжя: у Польщі сумніваються, що Україна здійснить дзеркальні кроки

Заяву Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля про готовність запровадити заборону на імпорт деяких польських та угорських товарів, якщо ці країни не скасують заборону на імпорт українського збіжжя, у Польщі вважають “тиском”.


Україна обмежить імпорт із Польщі й Угорщини, якщо ці країни не скасують ембарго на зерно - Шмигаль

Україна подає позов у Світову організацію торгівлі проти Польщі, Угорщини та Словаччини через односторонні обмеження на імпорт української агропродукції, та водночас пропонує компромісний сценарій.


Заборона імпорту зерна: СОТ підтвердила, що Україна подала скаргу проти Польщі, Словаччини та Угорщини

У Світовій організації торгівлі (СОТ) підтвердили у вівторок, що Україна подала вимоги про проведення консультацій із Словаччиною, Польщею та Угорщиною, які заборонили імпорт української агропродукції.

18 вересня 2023


Болгарські фермери почали блокувати дороги через дозвіл на імпорт зерна з України

Болгарські фермери почали блокування низки важливих дорожніх пунктів і пунктів пропуску по всій країні в рамках безстрокової загальнонаціональної аграрної акції протесту, яка розпочалася 18 вересня у відповідь на дозвіл на імпорт зерна з України.

17 вересня 2023

15 вересня 2023


Польща, Угорщина та Словаччина вирішили й далі блокувати імпорт української агропродукції

Польща та Угорщина продовжать заборону на ввезення українського зерна, попри рішення Європейської комісії скасувати обмеження з 15 вересня. До них приєдналася і Словаччина, уряд якої заявив про запровадження односторонніх обмежень на імпорт сільгосппродукції з України до кінця року.

14 вересня 2023

13 вересня 2023


Угорщина хоче розширити заборону на імпорт агропродукції з України після 15 вересня

Міністр сілького господарства Угорщини Іштван Надь заявив, що Будапешт дійшов згоди з Румунією, Словаччиною та Болгарією щодо заборони на імпорт українського зерна, якщо ЄС не продовжить ембарго після 15 вересня.

11 вересня 2023


На зустріч «зернової» платформи Єврокомісії покличуть Україну та п’ять країн ЄС

Єврокомісія продовжує пошук розв’язання проблеми українського зернового імпорту до п’яти сусідів України з числа членів ЄС та в середу, 13 вересня, проведе чергову зустріч в рамках Координаційної платформи за участі України, Польщі, Словаччини, Болгарії, Румунії й Угорщини.

08 вересня 2023

05 вересня 2023


Японія оскаржила у СОТ повну заборону Китаю на імпорт морепродуктів

Уряд Японії подав документ до Світової організації торгівлі (СОТ), протестуючи проти повної заборони Китаю на імпорт морепродуктів після скидування очищеної радіоактивної води з пошкодженої атомної електростанції «Фукусіма-1».

01 вересня 2023

28 серпня 2023

27 серпня 2023

24 серпня 2023

18 серпня 2023

17 серпня 2023


Про продовження обмежень на агроімпорт з України говорити зарано - Єврокомісія

Наразі зарано говорити про необхідність продовження після 15 вересня дії превентивних заходів проти імпорту сільськогосподарської продукції з України, що нині поширюються на п’ять країн-членів ЄС.

14 серпня 2023


Українське виробництво безпілотників та імпорт дронів мають зростати — Президент

Президент Володимир Зеленський наполягає, що українське виробництво безпілотників та постачання дронів від іноземних партнерів має зростати, і ще рано говорити, що нібито робиться достатньо.

11 серпня 2023

09 серпня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-