Вакцинація допомогла вгамувати COVID-19 у Канаді - головний санлікар

Вакцинація допомогла вгамувати COVID-19 у Канаді - головний санлікар

Укрінформ
Протягом останніх днів від COVID-19 одужують більше канадців, ніж інфікуються, що дає підстави владі говорити про поступовий спад епідемії.

Як повідомляє власний кореспондент Укрінформу, про це на пресконференції в Оттаві заявила головний санітарний лікар Канади Тереза Там.

“Протягом останніх днів на тлі тижнів посилених карантинних заходів у регіонах Канади національний показник Rt - або кількість репродукцій вірусу - впав нижче одиниці. Це означає, що вперше із середини липня на національному рівні припинилося наростання пандемії”, - сказала Там.

Утім, вона зауважила, що в окремих регіонах країни показник Rt може перевищувати одиницю. “Аби взяти епідемію під контроль, Rt необхідно тримати нижче одиниці тривалий час”, - зазначила головний санлікар.

Читайте також: Найбільша канадська провінція скасувала COVID-обмеження на масові заходи

За її словами, суттєво поліпшити ситуацію із COVID-19 у Канаді допомогла масова вакцинація населення. “Від середини серпня до середини вересня у середньому кількість нових випадків інфікування була удесятеро вищою серед невакцинованих, ніж серед повністю щепленого населення. При цьому середня кількість госпіталізованих з COVID-19 була у 36 разів вищою серед невакцинованих”, - зауважила Там.

Читайте також: Медики Канади рекомендують літнім людям третє COVID-щеплення

Нині в Канаді залишається більш як 41 тис. активних випадків COVID-19. Повний курс щеплення пройшли 81% жителів країни віком від 12 років.

Як повідомляв Укрінформ, Канада безоплатно передала іншим країнам понад 3,5 млн доз COVID-вакцин.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-