Медики Канади рекомендують літнім людям третє COVID-щеплення

Медики Канади рекомендують літнім людям третє COVID-щеплення

Укрінформ
Канадські медики радять мешканцям будинків тривалого догляду та загалом усім літнім людям зробити третє щеплення проти COVID-19 для посилення імунітету.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це йдеться у рекомендаціях Національного дорадчого комітету Канади з питань імунізації (NACI), який консультує уряд стосовно вакцинації проти коронавірусу.

“Усім мешканцям закладів тривалого догляду та літнім людям, які проживають компактно і вже пройшли повний курс щеплень від COVID-19, NACI рекомендує бустерну дозу mRNA COVID-вакцини”, - йдеться у рекомендаціях.

Читайте також: У США почали щеплювати бустерною дозою COVID-вакцини

Зазначається, що додаткове щеплення слід робити не раніше, ніж через шість місяців після введення другої дози.

У NACI вказують, що літнім людям значно більше загрожують ускладнення від коронавірусу, а додаткове щеплення здатне знизити цей ризик.

Читайте також: У Данії бустерну дозу даватимуть щепленим вакциною Johnson&Johnson

“Хоча мешканці закладів тривалого догляду становлять лише 1,1% від загального населення Канади, на них припадає дві третини усіх пов’язаних із COVID-19 смертей під час першої й другої хвиль пандемії, а також половина усіх смертей за весь час пандемії”, - стверджується у документі.

Нагадаємо, дві дози COVID-вакцин отримали майже 80% канадців віком від 12 років. При цьому у віковій категорії 70+ повний курс щеплення пройшли більш як 93% осіб.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-