Будинок для літніх

12 березня 2021


У київському будинку для літніх до пожежі виявили 42 порушення

У будинку для літніх людей "Срібний вік" у Подільському районі, де сталася пожежа, проводилася позапланова перевірка із 4 до 17 лютого, тоді було виявлено 42 порушення правил пожежної безпеки та два порушення Кодексу цивільного захисту України.


ДСНС Херсонщини просить суд закрити три будинки для літніх людей та чотири готелі

На Херсонщині жоден з об’єктів, що перевірявся після смертельної пожежі у приватному геріатричному будинку на Харківщині, повною мірою не відповідає правилам пожежно-техногенної безпеки, а по 7 об’єктах подані позовні заяви на припинення експлуатації.

24 лютого 2021

16 лютого 2021

11 лютого 2021


Пожежа у Харкові: суд залишив під вартою керівницю та адміністратора будинку для літніх

Харківський апеляційний суд залишив під вартою Ольгу Кравченко, керівницю будинку для літніх «Золотий час», де сталася пожежа, та Ігоря Мірончука, якого слідство називає «адміністратором» нелегального закладу.

05 лютого 2021

29 січня 2021

27 січня 2021

26 січня 2021


Пожежа в Харкові: у Мінрегіоні розповіли, про що йшлося на засіданні урядової комісії

Урядова комісія з розслідування причин трагедії в будинку для літніх людей у Харкові доручила відповідним органам місцевої влади та міністерствам продовжити перевірки об’єктів, що надають послуги з проживання людей похилого віку.

25 січня 2021

23 січня 2021


Керівника згорілого будинку для літніх у Харкові арештували без права на заставу

Керівнику будинку для літніх у Харкові, де під час пожежі загинуло 15 осіб, 43-річній Ользі Кравченко суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 діб без права внесення застави.

22 січня 2021


Пожежа у Харкові: чотирьом затриманим оголосили підозру

Харківська обласна прокуратура повідомила про підозру чотирьом особам за фактом порушення вимог пожежної безпеки, що спричинило пожежу та загибель людей у будинку для літніх людей (ч. 2 ст. 270 Кримінального кодексу).


Чотирьох постраждалих на пожежі прихистили в хоспісі харківської лікарні

Стан чотирьох з п'яти осіб, які постраждали напередодні під час пожежі в так званому «будинку для літніх людей» по вул. Нижній Гіївській, 150-б, задовільний. П’ятий постраждалий перебуває в стабільно тяжкому стані.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-