Франція посилює правила в'їзду для туристів через спалах коронавірусу

Франція посилює правила в'їзду для туристів через спалах коронавірусу

Укрінформ
Франція посилює правила в'їзду для мандрівників після різкого збільшення кількості хворих на COVID-19 у країні.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу в Гаазі, мандрівникам, які хочуть в'їхати до країни, потрібен негативний результат тесту на коронавірус, який не перевищує 24 годин.

"Запроваджується посилений режим для Сполученого Королівства, зокрема, обов’язковим є тест (ПЦР або антиген) не менше 24 годин (наразі діє 48 годин) для невакцинованих. Окрім того, Іспанія, Португалія, Кіпр, Нідерланди та Греція також під пильною увагою. Для нещеплених мандрівників з цих країн також потрібен тест на коронавірус не менше 24 годин ( 72 години сьогодні)", - йдеться у заяві уряду.

Читайте також: Данія і Німеччина відкриваються для українських туристів

Нові заходи набудуть чинності у неділю, 18 липня, опівночі.

З 17 липня незалежно від країни походження скасовано обмеження для повністю щеплених мандрівників однією з визнаних Європейським агентством з лікарських засобів (ЕМА) вакцин.

Графік вакцинації вважається повним для тих, хто подорожує до Франції після введення 2 доз вакцини або однієї дози для людей, які вже хворіли на коронавірус.

Для французів, які проживають за кордоном і не мають повного графіка вакцинації, тести на території Франції будуть безкоштовними.

Як повідомляв Укрінформ, 15 липня у Нідерландах виявлено понад 11 тис. заражень коронавірусом за добу. Така цифра зафіксована вперше з грудня 2020 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-