Гельсінська комісія США закликала Байдена посилити санкції проти Росії

Гельсінська комісія США закликала Байдена посилити санкції проти Росії

Укрінформ
Комісія з питань безпеки та співпраці в Європі (Гельсінська комісія США) закликала адміністрацію Байдена докласти більше зусиль, щоби притягнути режим Путіна до відповідальності, для чого є і законодавчі інструменти, і виконавчі повноваження.

Про це йдеться в заяві керівників Гельсінської комісії, оприлюдненій у п’ятницю, повідомляє Укрінформ.

«Я вітаю президента за сміливі дії у відповідь на кібератаки Росії, втручання у вибори, окупацію Криму, війну, яку вона розпочала на сході України, а також загальні порушення прав людини та озброєння корупції», - заявив у цьому зв’язку голова Комісії сенатор-демократ Бен Кардін.

Водночас він підкреслив, що президент Байден має і надалі відкрито демонструвати Росії, що за її зловмисні дії будуть наслідки.

«Ми маємо продовжувати цей курс та надалі використовувати Акт Магнітського. А також повноваження виконавчої влади для подальшого стримування цього небезпечного режиму»,- заявив Кардін.

Представник від Республіканської партії сенатор Роджер Вікер, зі свого боку, також привітав зусилля щодо притягнення Путіна до відповідальності. Однак, наголосив він, ці обмеження були недостатніми.

«Чим довше ми чекатимемо реальних наслідків для Москви за її погані вчинки, тим довше російський народ страждатиме від жорстокого авторитарного режиму Путіна», - наголосив Вікер.

Читайте також: США рішуче протистоять Росії, а Байден – як ніколи серйозний

Як повідомляв Укрінформ, у четвер глава Білого дому видав указ про введення нових санкцій та інших обмежень, у тому числі видворення російських дипломатів, через дії уряду та розвідувальних служб РФ проти інтересів і суверенітету США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-