Суверенітету Канади найбільше загрожують дії Москви та Пекіна - глава розвідки

Суверенітету Канади найбільше загрожують дії Москви та Пекіна - глава розвідки

Укрінформ
З-поміж усіх держав світу найбільшу небезпеку суверенітету і процвітанню Канади становлять владні режими Росії та Китаю, вважає глава канадської спецслужби.

Про це заявив директор Канадської служби безпеки й розвідки Девід Вігнолт під час виступу в Оттаві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Не секрет, що нас найбільше непокоять дії урядів таких держав як Росія та Китай. Однак, нам не слід недооцінювати той факт, що небезпечні дії можуть поширюватися будь-звідки у світі”, - сказав Вігнолт.

Стосовно Китаю він наголосив, що Канада вбачає небезпеку не від жителів цієї країни, а від уряду в Пекіні.

“Загроза походить не від китайського народу, а від уряду Китаю, який реалізує стратегію досягнення геополітичної переваги на всіх фронтах - економічному, технологічному, політичному та військовому - та використовує всі елементи державної влади для проведення дій, що безпосередньо загрожують нашій національній безпеці та суверенітету”, - зазначив глава спецслужби.

Читайте також: Канадська опозиція хоче посилення санкцій проти Росії

Вігнолт додав, що “конкурентна спрага” спровокувала держави-супротивники докладати всіх зусиль для просування власних національних інтересів.

“Хоча ця діяльність не є новою, вона посилилася під час глобальної пандемії та продовжує набирати обертів... З точки зору національної безпеки загроза від усіх форм ворожої діяльності держав наражає процвітання та суверенітет Канади на серйозну небезпеку”, - підсумував очільник Канадської служби безпеки й розвідки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-