Британія хоче координувати санкції із США та Європою

Британія хоче координувати санкції із США та Європою

Укрінформ
Світовий демократичний порядок під загрозою, і Захід повинен об'єднатися для боротьби з внутрішніми і зовнішніми ворогами, серед яких перший - Росія під керівництвом Володимира Путіна.

З таким посланням глава британського МЗС Джеремі Гант вирушив у вівторок у свою першу поїздку в США, пише BBC.

У Вашингтоні Гант виступить у спонсорованому конгресом Інституті світу і закличе союзників не руйнувати, а зміцнювати спільні інститути. Як випливає з тексту мови, поширеного Форін-офісом перед візитом, він запропонує Євросоюзу, з якого Великобританія виходить в березні наступного року, підтримати нові американські санкції проти Росії.

"Сьогодні Велика Британія просить своїх союзників піти далі. Ми закликаємо Європейський союз зробити так, щоб санкції проти Росії носили всеосяжний характер, і продемонструвати, що ми дійсно стоїмо пліч-о-пліч з США", - йдеться у промові.

Читайте також: Американські санкції проти КНДР "зачепили" російську компанію

Європа ввела серію санкцій проти Росії за анексію українського Криму і підтримку сепаратистів на сході цієї країни, але США обійшли Старий Світ в масштабах і приводах для санкцій.

"Держави на зразок Росії постійно зневажають усталені правила взаємодії на міжнародній арені. Подібна агресивна і ворожа поведінка загрожує світовому порядку і нашій безпеці. Звичайно, варто наводити мости з Росією, але треба сказати прямо: в результаті російської зовнішньої політики, що проводиться під керівництвом президента Путіна, світ став набагато небезпечнішим", - йдеться у промові Ганта.

Читайте також: За невиконання "Мінська" санкції проти РФ будуть посилюватися - Волкер

Нагадаємо: у серпні Держдепартамент США оголосив про нові обмеження - тепер у зв'язку з отруєнням Сергія і Юлії Скрипалів у британському Солсбері. США посилаються на закон 1991 року, що вимагає прийняття відповідних та ефективних санкцій проти будь-якої країни, яка використовувала хімічну зброю". В Європі такого закону немає, як немає і єдності в питанні санкцій проти Росії за застосування на території Великобританії бойового отруйної речовини типу "Новачок", причетність до чого Москва заперечує.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-