Канада продовжуватиме допомагати Україні – депутат

Канада продовжуватиме допомагати Україні – депутат

Укрінформ
Канадська опозиція обіцяє продовжувати політику усесторонньої підтримки України.

Про це в інтерв'ю Марку Вараві заявив депутат від опозиційної Консервативної партії Канади Джеймс Безан, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Лідер нашої партії Ендрю Шир рішуче налаштований надавати Україні правильне обладнання, стояти із нею пліч-о-пліч у боротьбі проти російської агресії не лише на Донбасі, а по всьому світу, а також сприяти у реформуванні урядування та економіки», - сказав Безан.

Читайте також: Канадська опозиція пообіцяла надати Україні зброю

За його словами, найважливішим є досягнення реальних змін у житті пересічних українців та підвищення їх рівня життя.

«Вони знають, що їх найближчим другом у світі є Канада, і ми й надалі стоятимемо поруч, оскільки переконані, що вони заслуговують на такий само рівень життя, як і ми, і що ті аспекти, які ми приймаємо за належне, зокрема повага до прав людини й свобод, а також верховенство права, будуть в пошані по всій території України», - наголосив депутат.

Читайте також: Канаді слід розглянути скасування візових вимог для України - депутат

Безан також розкритикував чинну владу Канади за недостатню увагу до проблем України.

«Такими є прості прагнення народу України і ми хочемо, аби вони втілилися у життя. У цьому може допомогти Канада, але уряд Трюдо цього не робить. Запевняю, що Консервативна партія стоятиме пліч-о-пліч із друзями та союзниками в Україні», - підсумував він.

Читайте також: Канадські ЗМІ критикують за недостатню увагу до війни на Донбасі

Нагадаємо: у понеділок Джеймс Безан закликав уряд Канади безкоштовно віддати Україні зброю на майже 10 млн дол, яку спершу планували передати курдам, але потім відмовилися від цієї ідеї. Через цю зміну політики готове до використання військове обладнання вже близько року зберігається на складах у Канаді та Йорданії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-