Держдеп США: Після

Держдеп США: Після "Кремлівської доповіді" чекайте нових санкцій

Укрінформ
Після секретного брифінгу в Конгресі США у понеділок, де була оприлюднена так звана "Кремлівська доповідь", процес введення санкцій проти Росії й тих, хто має з нею справи, лише починається.

З такою заявою виступив у вівторок під час телефонного брифінгу високопоставлений представник Держдепартаменту США, передає власний кореспондент Укрінформу.

За його словами, це стосується, передусім, оборонного та розвідувального секторів.

"Вчорашній день, 29 січня, не був визначений як дедлайн для заходів, описаних у розділі 231 (Акту протидії противникам Америки через санкції, CAATSA – ред.). Отже, це не було кінцевим терміном для запровадження санкцій, насправді – це лише початок", - зазначив чиновник.

Читайте також: Секретна частина "кремлівської доповіді" містить нові санкції – Мінфін США

Він зауважив, що після цього адміністрація може розпочати введення санкцій проти осіб, які беруть участь в угодах з розвідувальним та оборонним секторами уряду РФ. За словами посадовця, це станеться, як тільки адміністрація прийме відповідне рішення з урахуванням затвердженого закону.

Водночас, він поінформував, що адміністрація вже зробила ряд суттєвих кроків на виконання цих положень. Зокрема, Вашингтон провів широку роботу з країнами-партнерами, пояснивши їм, що саме Сполучені Штати розуміють під угодами з розвідувальним і оборонним секторами РФ. Це, за його словами, стало одним із питань під час секретного брифінгу в Конгресі з боку американського дипломатичного відомства.

Читайте також: Олігархи зі "списку Путіна" посідають перші 96 місць російського списку Forbes

"У результаті наших дій, які проводились у глобальному масштабі, ви змогли запобігти укладенню потенційних угод на суму в кілька мільярдів доларів. І це – справжній успіх, реальні гроші, і це реальне зменшення доходів, які не отримає Росія", - підкреслив представник зовнішньополітичного відомства.

Читайте також: Мінфін США пояснив, яка частина "кремлівського звіту" налякала олігархів

Він підкреслив, що закон має на меті "нагадати російському уряду про ціну, яку РФ має платити за свою згубну діяльність, особливо по відношенню до України".

Як повідомляв Укрінформ, у понеділок мінфін США оприлюднив несекретну частину так званої "Кремлівської доповіді", яка може стати основою для введення нових обмежень проти Росії з боку Сполучених Штатів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-