Кремлівський список

24 травня 2018

06 квітня 2018

Американський експерт: Нові санкції проти Росії нарешті потужні та тверді

Колишній координатор політики санкцій Державного департаменту США, провідний експерт "Атлантичної ради" Деніел Фрід, який донедавна критикував санкційну політику нової адміністрації щодо РФ, нарешті визнав її потужною.

01 лютого 2018

31 січня 2018

США змусили фігурантів "списку Путіна" жити у постійному страху - Лойко

Відомий журналіст, письменник і фотограф Сергій Лойко вважає, що публікацію "кремлівського списку" США не варто вважати півзаходом, бо його фігуранти тепер знаходяться в підвішеному стані і житимуть в постійному страху.

30 січня 2018

Мінфін США пояснив, яка частина "кремлівського звіту" налякала олігархів

Мінфін США підкреслює, що оприлюднена несекретна частина так званої "кремлівської доповіді" зі списком олігархів не вказує на те, що ці люди причетні до злочинної діяльності, і що вони опинилися під санкціями.

Російську еліту вже колотить від "кремлівського списку" - Геращенко

Перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко прокоментувала заяву президента РФ Володимира Путіна про доповідь Мінфіну США щодо "кремлівського списку", до якого увійшли 114 високопоставлених чиновників і 96 олігархів РФ.

Джемілєв вважає, що “кремлівський список” допоможе повернути Крим

Лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв вважає, що оприлюднення так званого кремлівського списку сприятиме деокупації Криму, оскільки ослабить Росію і зможе зменшити підтримку російського президента з боку його оточення.

Глава МЗС Литви вітає публікацію "кремлівського списку ганьби"

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс вважає оприлюднення Міністерством фінансів США "кремлівського списку" попереджувальним сигналом для наближених до президента Росії чиновників та бізнесменів.

Петренко: "Кремлівський список" є останнім попередженням Путіну

Оприлюднений Міністерством фінансів США список наближених до російського президента Володимира Путіна чиновників і бізнесменів, проти яких можуть бути запроваджені санкції, є останнім попередженням для Російської Федерації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-