Повернення Росії в ПАРЄ підштовхне її до нових злочинів - представник Литви

Повернення Росії в ПАРЄ підштовхне її до нових злочинів - представник Литви

Укрінформ
Повернення російської делегації в Парламентську асамблею Ради Європи підштовхне Росію до нових злочинів.

Про це в коментарі Укрінформу сказав представник литовської делегації в ПАРЄ Емануеліс Зінгеріс.

«В ПАРЄ йде підготовка на свідоме закриття очей на колишні злочини Росії і таким чином підштовхування на нові кроки в тому ж дусі», - сказав Зінгеріс.

За його словами, йде «велетенська битва» за повернення російської делегації в ПАРЄ, при тому що з російського боку не зроблено ніяких кроків щодо виконання Мінських угод.

«Росія поставить Раду Європи на коліна у разі повернення без виконання «домашніх завдань» зі свого боку. Це означатиме величезну моральну перемогу агресора», - сказав парламентарій.

Він додав, що якщо спроби «зробити агресора жертвою» увінчаються успіхом, то «станеться здача одного з останніх демократичних форпостів, яким є нині Рада Європи».

«Таким чином, уся ця колотнеча будь-яким способом повернути людей, які кілька років тому проголосували за окупацію територій чужих країн, значить, підбадьорити їх іти далі, вручити їм приз за жахливі злочини проти міжнародного права і проти сусідніх країн», - оцінив ситуацію політик.

Читайте також: Росія є однією із трьох головних загроз для Європи – європарламентарій

Як повідомлялося, 23 січня у рамках зимової сесії ПАРЄ відбулося засідання ad hoc комітету, створеного для розгляду змін правил асамблеї, які формально дозволять російській делегації повернутися в ПАРЄ.

Росія була позбавлена права голосу в ПАРЄ у квітні 2014 року за окупацію Криму і дестабілізацію ситуації на Донбасі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-