Виборці в країнах ЄС невдоволені, але не хочуть нового Brexit

Виборці в країнах ЄС невдоволені, але не хочуть нового Brexit

Опитування
Укрінформ
Виборці у Франції, Німеччині, Італії та Греції вважають, що їхні країни рухаються в неправильному напрямку, але у країнах немає настроїв іти шляхом Британії в бік виходу з Європейського Союзу.

Про це свідчать дані опитування WIN/Gallup, повідомляє агентство Reuters

"Те, що виділяється, - це переважна думка громадян ЄС, що їхні країни рухаються в неправильному напрямку. Найбільш помітно це у Франції та Греції, де створюється сприятливий грунт для правих популістських партій", - сказав представник компанії, яка проводила опитування.

Результати опитування, в якому взяли участь 14 969 людей, показали, що виборці були незадоволені в усіх країнах Європейського Союзу, однак підтримка членства в ЄС залишається вище 60% в більшості найбільших держав-членів.

Опитування показало, що 89% виборців у Греції вважають, що їхня країна рухається в невірному напрямку. У Франції цей показник становить 82%, в Італії - 79% та у Німеччині - 62%.

Хоча виборці ЄС явно незадоволені, лише невелика частка людей готові голосувати за вихід із блоку: 36% у 15 європейських країнах, в яких проводилося опитування, включаючи Велику Британію.

Відсоток людей у Німеччині, Франції і Бельгії, які проголосують за те, щоб залишити ЄС, знизився порівняно з минулим роком.

У Фінляндії та Греції спостерігається зростання підтримки виходу з ЄС - до 40% із минулорічних 29% та до 46% із 38% відповідно.

Опитування проводилося з 25 листопада по 7 грудня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-