У МКІП обговорили проєкти відновлення Одеси за сприяння Італії

У МКІП обговорили проєкти відновлення Одеси за сприяння Італії

Укрінформ
У Міністерстві культури та інформаційної політики обговорили проєкти відновлення Одеси, які фінансуватиме Італія.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє МКІП.

«За результатами цієї зустрічі ми з колегами маємо виробити позицію щодо участі у масштабному проєкті з відновлення Одеси, зокрема й інших країн. Маємо також задокументувати увесь процес, адже маємо багато учасників різних рівнів», – сказав т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв.

З метою посилення співпраці між Україною та Італією учасники зустрічі розглянули можливі шляхи співпраці та обговорили концептуальну записку «Посилення стійкості міст до передбачуваних наслідків війни та сприяння інтегрованому підходу до відновлення та відродження міст через культуру в Одесі».

Серед загальних цілей спільного масштабного проєкту - захист культурної спадщини Одеси від подальшого пошкодження та руйнування, посилення невідкладного захисту, документування й моніторинг міської забудови; захисні заходи в реальних умовах, обладнання для надання першої допомоги, стабілізація, укріплення та ремонт пошкоджених культурних будівель та споруд, що перебувають під загрозою та інше. Всі заходи мають сприяти розвитку культури як джерела нових робочих місць та кращому інклюзивному відновленню.

Читайте також: Італія виділить €45 мільйонів на відбудову історичного центру Одеси

Як повідомлялось, раніше Італійська сторона підтвердила намір фінансувати великий проєкт із відбудови Одеси через ЮНЕСКО.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-