У Лондоні 15–16 травня пройде конференція «Відновлення України: відбудова на базі досліджень»

У Лондоні 15–16 травня пройде конференція «Відновлення України: відбудова на базі досліджень»

Укрінформ
Конференція «Відновлення України: відбудова на базі досліджень» на підтримку українських науковців та розвитку українсько-британської співпраці відбудеться у Лондоні 15-16 травня.

Захід організовано Фондом Президента України з підтримки освіти, науки та спорту спільно з Лондонським королівським товариством і Мережею університетів, що взаємодіють з політичними структурами (UPEN), повідомляє Укрінформ із посиланням на пресслужбу глави держави.

«Конференція спрямована на підтримку українських учених, зміцнення та розвиток довгострокової співпраці урядових та академічних інституцій України й Великої Британії», - поінформували в ОП.

Очікується, що у роботі конференції візьмуть участь науковці з українських та британських університетів, профільні заступники міністрів, які представлять пріоритети для досліджень, що стануть основою для напрацювання рішень, пов’язаних з економічними викликами й потребами України під час та після війни у сфері здоров’я й добробуту населення, планування «зеленого» відновлення та розвитку людського потенціалу.

Від академічної спільноти України участь у конференції планують узяти представники Одеського національного медичного університету, Національного медичного університету ім. Богомольця, Українського католицького університету, Київського національного університету будівництва та архітектури, Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка, Амерікан Юніверсіті Київ.

В ОП зазначають, що вперше в історії незалежності України Лондонське королівське товариство підтримуватиме українських науковців у проведенні досліджень, які будуть покладені в основу розробки політик у межах програм відновлення України.

«Оскільки рівень складності викликів та умов, у яких зараз розвивається Україна, перевищує всі типові завдання, нам справді потрібні найкращі уми та культура взаємодії. У майбутньому особливу роль у процесі відновлення України відіграватиме пул талантів та «економіка довіри». Саме тому з нашого боку конференцію очолять Міністерство освіти і науки та Міністерство економіки», – зазначила радник – уповноважена Президента з питань Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту Ольга Будник.

Читайте також: Президент запросив європейських студентів долучитися до відбудови України

Перший день конференції відбуватиметься у форматі панельних дискусій та обговорень, другий – у форматі круглих столів з експертами, які сформують подальший план спільних дій.

Захід фінансують Universities UK International, Research England та British Council за підтримки Академії медичних наук, Британської академії та Королівської інженерної академії.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-