Участь у конференції з відбудови в Римі взяли понад 150 українських компаній - президент ТПП

Участь у конференції з відбудови в Римі взяли понад 150 українських компаній - президент ТПП

Ексклюзив
Укрінформ
Представники понад 150 українських компаній змогли зустрітися напряму з італійськими бізнесменами та обговорити можливості співпраці на багатьох напрямках і навіть укласти деякі контракти.

Про результати конференції Укрінформу розповів президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков.

За його словами, в Римі 26 квітня понад 150 українських компаній зібралися, аби обговорити можливості співпраці під час війни. «Не тільки послухали надихаючі спічі, не тільки розповіли про те, що нас турбує, але й познайомилися: у кожної компанії по 5-7 бізнес-переговорів, дехто навіть підписав бізнес-контракти», - зазначив очільник ТПП.

Він нагадав, що високий рівень заходу запропонувала під час візиту в Україну прем’єр-міністр Італії Джорджа Мелоні. У Римі пролунало звернення Президента України Володимира Зеленського, в пленарному засіданні взяли участь провідні міністри, бізнес-асоціації. Окрім пленарного відбулися тематичні засідання, присвячені інфраструктурі та логістиці, фармацевтиці та медицині, питанням, пов’язаним з розвитком промисловості, ІТ тощо.

Відео: Укрінформ

Стосовно кожного блоку було напрацьовано певні пропозиції, важливі для розвитку двосторонніх відносин, відбуваються переговори business-to-business, зауважив глава ТПП. Чижиков звернув увагу на те, що Італія є членом G7, вона має величезний досвід у машинобудуванні, в тому числі транспортному; інжинірингу, ІТ, відновлювальній енергетиці, інших галузях.

Читайте також: Шмигаль про конференцію у Римі: Є зацікавленість в реалізації проєктів відбудови

«Італійцям був посланий меседж: куди треба йти, з ким і як треба працювати; що Україна відкрита, що не треба чекати закінчення війни, а починати рухатися вперед у напрямку відновлення України», - сказав він.

Чижиков назвав дуже надихаючим, що італійці теж вірять у перемогу України та в те, що перемога буде на умовах нашої країни.

«Вони бачать Україну в майбутньому також як драйвера, в тому числі,європейської економіки», - підкреслив глава ТПП.

Читайте також: Мелоні хоче, щоб італійці застосували досвід свого економічного дива 1960-х років в Україні

Як повідомлялося, в Українсько-італійській конференції з відновлення України в Римі взяли участь близько тисячі гостей, зокрема, прем’єр-міністри обох держав і кілька профільних міністрів, представники міжнародних фінансових організацій тощо.

Фото на головній: Денис Шмигаль, Фейсбук

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-