На Львівщині створили туристичний кластер, що об'єднав бізнес і владу

На Львівщині створили туристичний кластер, що об'єднав бізнес і владу

Укрінформ
Львівська облдержадміністрація разом з представниками туристичного бізнесу регіону підписали Статут з нагоди створення громадської спілки «Туристичний кластер Львівщини».

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА, передає Укрінформ. 

«Давно відомо, в єдності – сила. Переконаний, що зовсім скоро ми побачимо ефективність роботи туристичного кластера, який буде швидко реагувати на виклики та просувати прогресивні ідеї», - зазначив голова ОДА Максим Козицький.

За його словами, вже є успішні напрацювання, зокрема, в березні цього року Львівська облдержадміністрація започаткувала проєкт «Експедиція громад: фокус на туризм», який дає можливість налагоджувати ефективну співпрацю між туристичним бізнесом на місцях туроператорами та владою. Виїзди в громади свідчать про те, що туризм оговтується від пандемії.

«Ми готові стати почесним членом новоутвореної громадської спілки «Туристичний кластер Львівщини», та спільно працювати над залученням фінансової підтримки задля реалізації завдань та заходів з розвитку туризму на Львівщині», – додав Козицький.

Учасники об’єднуються, щоб забезпечити сталий розвиток туристичної галузі Львівської області на основі спільних інтересів, які надалі реалізуватимуть через різноманітні програми чи проєкти. Новоутворений Кластер маже здійснювати співробітництво з іноземними чи міжнародними організаціями.

Основні завдання – налагодження якісної та ефективної взаємодії усіх учасників з органами державної влади та місцевого самоврядування та підвищення стандартів ведення туристичної діяльності та її безпеки.

«Туристичний кластер Львівщини посилить ефективність маркетингових та заходів з розвитку туризму в регіоні на національному та міжнародному рівні, а також спільно із ЛОДА та органами місцевого самоврядування зможемо акумулювати необхідні ресурси для реалізації завдань і відповідно збільшити якісні туристичні потоки», – наголосила начальниця управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака.

До підписання Статуту новоутвореного Кластера долучилися міські голови найпопулярніших курортів Львівщини – Трускавця й Моршина, голови селищних рад, директори дочірніх підприємств, представники готельного бізнесу тощо. Отож, засновниками кластера стали: гірськолижний комплекс «Плай», Mirotel Resort&Spa, TAOR Karpaty Resort & Spa, санаторій «Карпати Трускавець», «Вежа Ведмежа», Edem Resort Medical & Spa, готельно-оздоровчий комплекс «Святий Шарбель», «Буковиця», «ТУР-Галичина», готель «Цитадель Інн».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-