У Харкові оновлений зоопарк прийматиме безкоштовно гостей міста

У Харкові оновлений зоопарк прийматиме безкоштовно гостей міста

Укрінформ
Гості Харкова до кінця грудня зможуть відвідувати новий зоопарк безкоштовно.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомив директор закладу Олексій Григор'єв.

«Дійсно, з 7 грудня розпочалася акція, в межах якої гості міста зможуть безкоштовно відвідати оновлений зоопарк до кінця грудня, яка вже діє без обмежень строку для жителів Харкова. Гостям тільки треба пред'явити СOVID-документи – сертифікат, міжнародне свідоцтво або паперову довідку», – зазначив Григор'єв.

За його словами, гості переконаються, що зоопарк привабливий у будь-яку пору року.

«Зараз деякі тварини вже перемістилися до зимових вольєрів. Це бегемот, слон, алігатор, гієни, японські макаки... Але прогулянки на свіжому повітрі не скасовуються ніколи. Тривалість прогулянок залежить від виду. Великі тварини замерзають не так швидко», – додав директор зоопарку.

У відкритих вольєрах залишаються взимку деякі птахи та тварини, що мають не тільки шерсть, а ще й підшерсток – це барани, олені, верблюди та єнотовидні собаки. Не лякає холод вовків, тигрів, левів. Щодо ведмедів, то вони зараз готуються до сплячки.

Наразі у зоопарку проживає понад тисяча тварин більш ніж 200 видів.

Як повідомляв Укрінформ, у Харкові у День міста 23 серпня відкрили зоопарк після п’ятирічної реконструкції. 

Загальні видатки на реконструкцію становили понад 1,5 млрд грн. У зоопарку створені різні зони: «Африканська савана», «Південна Америка», «Дика Австралія», «Водний світ», «Далекий схід», «Планета мавп», «Контактний зоопарк», «Королівство слонів», «Стежка тигра», «Ведмежі володіння», «Театрі природи». Замість ґрат тварин відділяють від відвідувачів скляні та електричні огорожі та рови з водою.

Харківський зоопарк був заснований 1895 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-