Нові туристичні знаки з’являтьcя на автотрасі Київ – Львів та дорогах «Золотої підкови Львівщини»

Нові туристичні знаки з’являтьcя на автотрасі Київ – Львів та дорогах «Золотої підкови Львівщини»

Укрінформ
Ділянка автомобільного шляху міжнародного значення М06 Київ – Львів та популярний автомаршрут «Золота підкова Львівщини» невдовзі матимуть нове туристичне ознакування.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомила голова Державного агентства розвитку туризму України Мар‘яна Олеськів.

«Одне із наших завдань – маркетинг, промоція туристичного продукту, мандрів в Україні, розвиток туристичної інфраструктури. Також йдеться і про дорожню навігацію. Зараз формуємо методологію із ознакування туристичних маршрутів на дорогах. Це будуть знаки єдиного зразка, із єдиним шрифтом, матимуть один розмір. Визначимо критерії, за якими підбиратимемо об’єкти для ознакування. Готуємо пілотний проєкт на конкретному маршруті – це автотраса Київ – Львів та «Золота підкова Львівщини», – сказала Олеськів.

За її словами, фахівців визначатимуть, де конкретно встановлять такі придорожні знаки про архітектурні, історико-культурні пам’ятки.

На розробку концепції, дизайну знаків та методології до змін Правил дорожнього руху передбачено використати близько 1 млн грн.

Також Мар‘яна Олеськів зазначила, що після ознакування Укравтодором відрізку автошляху Київ – Львів та «Золотої підкови Львівщини», наступного року таким знаками охоплять автошляхи неподалік замків Тернопільщини.

Нові вказівники міжнародного зразка до історичних, туристичних об’єктів, пам’яток архітектури, заповідників дадуть змогу автомандрівникам краще зорієнтуватися у туристичній навігації.

Як повідомляв Укрінформ, на Львівщині завершили ознакування автомобільного туристичного шляху вздовж автомобільної дороги М06 на відтинку Львів – Броди. Там встановлено 14 інформаційних стендів до семи основних туристичних об'єктів.

Довідково. «Золота підкова Львівщини» — популярний туристичний маршрут найбільш відомими замками Львівської області, куди входять Олеський, Підгорецький, Золочівський, Свірзький, а іноді ще й Жовківський, Поморянський та Старосільський замки. Довжина маршруту — майже 240 км.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-