На Закарпатті ремонт доріг «Малого карпатського кола» коштував майже 4 мільярди гривень

На Закарпатті ремонт доріг «Малого карпатського кола» коштував майже 4 мільярди гривень

Укрінформ
На Закарпатті загальна вартість ремонту доріг за проєктом «Мале карпатське коло», який реалізують у межах ініціативи Президента «Велике будівництво», становить 3,9 мільярди гривень.

Як повідомляє пресслужба Закарпатської ОДА, про це розповів перший заступник голови облдержадміністрації Мирослав Білецький, передає Укрінформ.

«У межах Закарпаття проєкт «Мале карпатське коло», який реалізують завдяки ініціативі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», включає автомобільні дороги державного та місцевого значення протяжністю понад 218 км. Загальна вартість ремонтних робіт у межах проєкту становить 3,9 млрд грн», – зазначив Білецький.

За його словами, цьогоріч вдалося відновити вже понад 95 км (44%) автошляхів за цим проєктом на Закарпатті.

Як повідомив Білецький, для ремонту доріг державного значення із держбюджету виділили 1,7 млрд грн. За ці кошти якісним покриттям забезпечили 71 км маршрутів М-06 Київ – Чоп, Т-07-18 Нижні Ворота – Воловець – Міжгір’я, Т-07-37 Хуст – Шаян – Вишково – Буштино та Р-21 Долина – Хуст.

Майже 100 млн із Дорожнього фонду спрямували на ремонт доріг місцевого значення. Станом на сьогодні підрядні організації вже влаштували якісне покриття на понад 24 км автошляхів, але роботи інтенсивно тривають. До кінця року планують завершити ремонт ще 30 км.

Читайте також: За проєктом «Мале карпатське коло» на Львівщині відремонтують і збудують 39 об’єктів

Як зазначив Білецький, проєкт «Мале карпатське коло» включає також автомобільні дороги загального користування місцевого значення О 070603 Синевир – Колочава – Буштино протяжністю 66 км та О 071303 Вишково – Яблунівка – держкордон з Румунією – понад 9 км.

У межах автошляху Синевир – Колочава – Буштино роботи виконують три підрядні організації на різних відрізках: від Синевира до Меришор, від с. Драгово в напрямку Міжгірського району, від смт Буштино до с. Чумалево.

Щодо автомобільної дороги О 071303 Вишково – Яблунівка – Держкордон з Румунією, то для її відновлення виготовляють технічне завдання на проєктування та ремонт за програмою «Проєктуй – будуй».

«Мале карпатське коло» – масштабний державний проєкт, який у найближчому майбутньому об’єднає курортні та туристичні центри трьох областей – Львівської, Закарпатської та Івано-Франківськуої. Серед ключових центрів з львівського боку – Славське, Рожанка (Верхня і Нижня), Сколе та Плай, із боку Закарпаття – Пилипець, Ізки, Синевир та Міжгір’я, а з Івано-Франківського – Вигода, Вишків і Буковель.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-