На Херсонщині судовим рішенням збережено ландшафтний заказник «Станіславський»

На Херсонщині судовим рішенням збережено ландшафтний заказник «Станіславський»

Укрінформ
На Херсонщині прокуратура через суд зберегла ландшафтний заказник загальнодержавного значення «Станіславський».

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомляє прокуратура Херсонської області.

«Херсонським окружним адміністративним судом задоволено позов Олешківської окружної прокуратури про визнання бездіяльності місцевої ради протиправною та зобов’язано забезпечити організацію проведення робіт із винесення меж заповідного об’єкта – ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Станіславський», та закріплення його в натурі (на місцевості)», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ландшафтний заказник загальнодержавного значення «Станіславський» загальною площею 659 га, з яких 608 га – під водою (акваторія Дніпровського лиману), створений Указом Президента України у 2002 році та має особливу природоохоронну, наукову, естетичну та пізнавальну цінність. Водночас упродовж 9 років землевласник заходів щодо його збереження не вживав, що створювало передумови для використання земельної ділянки не за цільовим призначенням, а також вибуттю з державної власності.

Читайте також: Google назвала найпопулярніші серед українців природні парки та заповідники

Реагуючи на виявлені порушення, прокуратура звернулася до суду з відповідним позовом, який і було задоволено.

Як інформує сайт Херсонської РДА, ландшафтний заказник «Станіславський» часто називають Станіславським рогом, мисом і навіть Херсонськими горами. Саме цю локацію обрав для зйомок відеокліпу на пісню «Місця щасливих людей» гурт «Скрябін».

Фото: wikipedia.org

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-