Кривий Ріг популяризує індустріальний туризм у танцювальному флешмобі

Кривий Ріг популяризує індустріальний туризм у танцювальному флешмобі

Відео
Укрінформ
Кривий Ріг на Дніпропетровщині єдиний серед українських міст бере участь у міжнародному танцювальному флешмобі Work It Out, спрямованому на популяризування об’єктів індустріального туризму.

Як передає Укрінформ, про це йдеться у пресрелізі КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу", що є в розпорядженні агентства.

"Для участі Кривого Рогу у флешмобі (на території об’єктів "Європейського маршруту індустріальної спадщини" (ERIH) – ред.) та презентації туристичного потенціалу міста на міжнародній арені Інститутом розвитку міста Кривого Рогу було обрано у 2021 році коксохімічне виробництво ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг", – йдеться у повідомленні.

Мета заходу – об'єднати молодь у спільному танці та привернути увагу до збереження індустріальної спадщини. Загалом до флешмобу долучилися 35 майданчиків у 14 країнах Європи.

Голосування триває з 23 до 30 вересня. Підтримати українське місто можна лайком за посиланням

Кривий Ріг – єдине місто України, яке входить до Асоціації "Європейський маршрут індустріальної спадщини" (ERIH), і де провели флешмоб.

Читайте також: На Донеччині презентували один із п’яти туристичних «магнітів» – соляні шахти

Як відомо, Асоціація "Європейський маршрут індустріальної спадщини" (ERIH) об'єднує європейських експертів, представників підприємств, музеїв, інститутів, які працюють у напрямку збереження та практичного використання індустріального надбання. ERIH –європейська мережа туристичних маршрутів найважливішими об’єктами промислової спадщини в Європі. Це інформаційна ініціатива туристичної індустрії, мета якої – викликати інтерес до загальноєвропейського спадщини індустріалізації. ERIH також хоче просувати регіони, міста і об’єкти, що демонструють промислову історію, і популяризувати їх як пам’ятки для відвідувачів в індустрії відпочинку й туризму.

Кривий Ріг став повноправним членом Асоціації 2018 року. До ERIH увійшли 5 об'єктів міста: кар'єр АТ "Південний ГЗК", кар'єр ПрАТ "Інгулецький ГЗК", коксохімічне виробництво ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг", музей просто неба гірничого департаменту ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг", скансен гірничої техніки ПрАТ "Північний ГЗК".

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-