Морська вода на Одещині безпечна для купання, крім трьох пляжів Затоки

Морська вода на Одещині безпечна для купання, крім трьох пляжів Затоки

Укрінформ
Фахівці МОЗ перевірили на відповідність санітарно-мікробіологічних нормативам морську воду біля узбережжя Одещини: біля 3 із 22 пляжів вона небезпечна для морського водокористування.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба ДУ «Одеський обласний центр контролю і профілактики хвороб МОЗ України»

«Для лабораторних досліджень стану морської води у контрольних точках на 22 пляжах Одеси та області, що мають офіційний статус, було відібрано 27 проб морської води на санітарно-мікробіологічні показники та 86 проб – на санітарно-мікробіологічні показники. 3 проби морської води не відповідали гігієнічним нормативам за санітарно-мікробіологічними показниками», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що морська вода у рекреаційних зонах смт Затока в районах «Центральний», «Сонячний» та «Лиманський» – небезпечна для купання.

Читайте також: На диво активно, або Де і як відпочивали українці у друге літо ковіду

Станом на 13 вересня температура морської води в районі Одеси становить 20°C.

Як повідомлялося, фахівці обласного Центру контролю і профілактики хвороб МОЗ моніторять якість морської води у 22 визначених контрольних точках Одеси та області. Зокрема, біля міських пляжів "Лузанівка", "Ланжерон", "Відрада", "Дельфін", "Аркадія", "Чайка", "Курортний", "Золотий берег".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-