На Закарпатті ремонтують дорогу до топових туристичних об'єктів регіону

На Закарпатті ремонтують дорогу до топових туристичних об'єктів регіону

Велике будівництво
Укрінформ
На Закарпатті дорогу Р-21 Долина – Хуст відновлюють одразу за чотирма напрямками. Вона охоплює топові туристичні об'єкти регіону: столицю лозоплетіння село Ізу, Карпатське море та мінеральний гейзер у Вучкові.

Відновлення маршруту проходить у межах президентської ініціативи Володимира Зеленського "Велике будівництво", повідомляють на сайті Закарпатської ОДА

Так, на відрізку автошляху, що проходить через с. Вучкове на Міжгірщині, вже влаштували фінішний шар асфальтного покриття.

«Згідно з інформацією, наданою Службою автомобільних доріг у Закарпатській області, цю ділянку дороги відновлюють у рамках поточного середнього ремонту, а прокладена вона у долині річки Ріка і проходить на висоті майже 400 м над рівнем моря. Наступний етап робіт – нанесення розмітки та встановлення дорожніх знаків», – зазначив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

Читайте також: На Закарпатті відновлюють дорогу до унікальної ферми з плямистими оленями

На маршруті Р-21 Долина – Хуст багато цікавих туристичних принад: єдина в Україні ферма плямистих оленів, центр лозоплетіння – с. Іза, Теребле-Ріцька гідроелектростанція – єдина у світі ГЕС, яка працює на двох річках (так зване Карпатське море), в урочищі Петровець, неподалік села Вучкове, б'є єдиний в Україні гейзер з мінеральною водою.

Автошлях Р-21 планують у 2021 році відновити повністю.

Як повідомлялося, заступник керівника Офісу Президента, координатор програми "Велике будівництво"  Кирило Тимошенко заявляв, що відновлення доріг місцевого значення пріоритетне у 2021 році, оскільки саме цими дорогами більшість українців користується щодня.

Фото: Служба автомобільних доріг у Закарпатській області

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-