На Прикарпатті створили два «солодкі» маршрути локаціями бджільництва

На Прикарпатті створили два «солодкі» маршрути локаціями бджільництва

Укрінформ
На Прикарпатті, у Косівському районі, розробили пішохідний та велосипедний маршрути «Карпатські медові стежки», які об'єднують туристичні місця, пов’язані з історією та локаціями бджільництва.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Асоціація «Єврорегін «Карпати – Україна» у Фейсбуці.  

«Нові «солодкі» маршрути для шанувальників активного відпочинку з’явились на туристичній мапі Карпат. У Косівському районі на Івано-Франківщині розробили два туристичні маршрути «Карпатські медові стежки»: один – пішохідний , інший – велосипедний. Обидві стежки об’єднують туристичні місця, пов’язані з історією та сучасними локаціями бджільництва», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що велосипедний маршрут має протяжність 50 км і містить 30 місцевих пасік, де проводять апітерапії, а ще пам’ятки культури та природи Косівського району.  Пішохідний маршрут має протяжність 7 км і його можна здолати за 2,5-3 години.

Читайте також: «Невдома»: туристів стимулюватимуть мандрувати незвіданими місцями Прикарпаття

«Ці маршрути промарковані, тож легко знайдете саме ті місця, які вас зацікавили», – додали в Асоціації.

Туристичні маршрути розроблено в межах проєкту «Карпатська бджола – спільні заходи із збереження унікальної природної спадщини в українсько-польському прикордонні», що реалізує Асоціація Єврорегіон «Карпати-Україна» спільно з громадською організацією об’єднання пасічників «Карпатська Еко Пасіка», Колочавською сільською радою, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia «Pro Carpathia» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Єврорегіон «Карпати – Україна» - Асоціація органів місцевого самоврядування, створена у 2007 року для сприяння розвитку територій Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей, що входять до Карпатського Єврорегіону, координації та систематизації діяльності місцевих громад. Місія Асоціації – формування політики розвитку Карпат на підставі мережевої співпраці публічного, приватного та неурядового секторів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-