У Києві стартував проєкт з підготовки волонтерів для допомоги туристам

У Києві стартував проєкт з підготовки волонтерів для допомоги туристам

Фото
Укрінформ
Перший в Україні проєкт з підготовки добровільних помічників у галузі туризму «Академія гостинності» запустили у Києві.

Як передає Укрінформ, про це розповіла заступник голови КМДА Марина Хонда, повідомляє Офіційний портал Києва

За її словами, ініціатором створення «Академії» виступило Управління туризму та промоцій КМДА.

«Практика підготовки волонтерів уже давно існує в багатьох країнах, які мають високу туристичну привабливість. Це звичайні громадяни, які вміють фахово проконсультувати, порадити, супроводити кожного, хто завітав до столиці України. Пандемія сильно «вдарила» по сфері туризму в усьому світі. Але водночас це стимул для Києва стати ще привабливішим для іноземних туристів. У нас є важлива мета: повернути кількість туристів, яка була до пандемії COVID-19. І важливим фактором привабливості є враження туристів від гостинності людей, яких вони зустріли. Показник гостинності та безпеки враховується в багатьох туристичних рейтингах світу. Я впевнена, що «Академія» – це великий крок до покращення туристичного іміджу столиці», – зазначила Хонда.

Мета проєкту – підвищити стандарти гостинності та туристичної привабливості Києва за допомогою залучення громадськості до активної співпраці у сфері туризму, підготовки гостинних і доброзичливих господарів міста, які завжди раді гостям. Відповідно до Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року, туризм і сфера гостинності – пріоритетні напрями для столиці України.

Як зауважили в КМДА, упродовж останніх років Управління туризму та промоцій проводить системну роботу щодо промоції Києва як унікальної туристичної дестинації, реалізує масштабні проєкти в межах офіційного туристичного бренду столиці «Київ – місто, де все починається». Результатом цього стала активізація фестивального руху, розвиток подієвого, гастрономічного, медичного туризму.

Читайте також: У Києві відкрили турінфоцентр із продажем нового гастрономічного символу міста

Проєкт «Академія гостинності» презентували 1 липня цього року, тоді ж було оголошено про початок набору курсу підготовки добровільних помічників розвитку туризму столиці. Упродовж кількох днів надійшли десятки заявок на участь у програмі.

У результаті відбору, який проводився на основі конкурсу анкет та відеопрезентацій претендентів, обрали 30 осіб та сформували дві групи майбутніх добровільних помічників у сфері туризму. До складу конкурсної комісії увійшли фахівці Управління туризму і промоцій КМДА, представники профільних асоціацій, громадські діячі та науковці.

Основними критеріями відбору учасників навчання були: активний спосіб життя, доброзичливість, комунікабельність; висока мотивація діяльності задля промоції Києва як міста європейського туризму та у сфері гостинності; володіння іноземними мовами, зокрема англійською.

Партнерами проєкту «Академія гостинності» виступили Інститут розвитку громадянського суспільства ім. Голди Меїр, Всеукраїнська асоціація гідів, ГО «Київський прес-клуб».

Як повідомляв Укрінформ, в межах Міської цільової програми розвитку туризму в місті Києві на 2019-2021 роки стартує пілотний проєкт з підготовки добровільних помічників розвитку туризму – "Академія гостинності".

Фото: Офіційний портал Києва

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-