У Вінниці музей-кав’ярня започаткував унікальні камерні екскурсії

У Вінниці музей-кав’ярня започаткував унікальні камерні екскурсії

Укрінформ
У Вінниці музей-кав’ярня «Пан Заваркін» організував проведення унікальних камерних авторських екскурсій, під час яких можна побачити ексклюзивні експонати з приватної колекції.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомив автор проєкту – власник закладу Олександр Абрамчук.

«Це унікальний туристичний продукт, тому що ці екскурсії будуть камерними, дуже атмосферними і надзвичайно цікавими. Нещодавно наш заклад отримав у власність унікальні експонати, яких немає більше ніде у світі. Історії їх придбання містичні і захопливі. Це речі, які зберігалися у приватних колекціях і широкому загалу ніколи не показувалися. А в нас їх можна буде побачити», – повідомив Абрамчук.

За його словами, екскурсії будуть камерними, вони розраховані на інтелектуальну публіку.

Відвідувачі музею «Пан Заваркін» зможуть, зокрема, побачити і дізнатися про історію унікальних годинників. Зокрема, годинник, створений донькою славнозвісного адмірала Нельсона; зразок тролінгу вінницьких євреїв, подарований найуспішнішому міському голові початку ХХ ст. Миколі Оводову; годинник з одного із палаців польської князівської та королівської династії П’ястів. 

Читайте також: Вінниця атмосферна: місце, де «живе» єврейське щастя

Крім того, під час відвідин музею-кав’ярні можна буде побачити автентичні речі вінницької знаті та багатих міщан початку ХХ століття, ужиткові предмети тих часів, касовий апарат, колекцію самоварів, годинник родини першого більшовицького мера Одеси – «Залізної Соньки», а також відвідати музей-туалет, у якому, як стверджує власник, живе привид, тощо.

Перша авторська екскурсія Олександра Абрамчука стартує у суботу, 17 квітня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-