Уряд затвердив угоду про безвіз із Сент-Вінсент і Гренадінами

Уряд затвердив угоду про безвіз із Сент-Вінсент і Гренадінами

Укрінформ
Кабінет Міністрів затвердив угоду між урядами України та Сент-Вінсент і Гренадін про взаємне скасування візових вимог.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, відповідну постанову ухвалено на засіданні уряду 7 квітня без обговорення.

"Затвердити Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Сент-Вінсент і Гренадін про взаємне скасування візових вимог, вчинену 25 листопада 2020 року в Лондоні", – йдеться у документі.

Як зазначається у пояснювальній записці, ухвалення постанови дасть змогу українській стороні виконати внутрішньодержавні процедури, необхідні для того, щоб угода набула чинності.

Відповідно до пункту 1 статті 12 Угоди, вона набуває чинності на 30-й день з дати отримання дипломатичними каналами останнього письмового повідомлення про виконання сторонами внутрішньодержавних процедур.

Читайте також: Зеленський запровадив тимчасовий безвіз для туристів з Китаю

Як повідомляв Укрінформ, уряд на засіданні 9 жовтня 2020 року схвалив проєкт Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Сент-Вінсент і Гренадін про взаємне скасування візових вимог, яким передбачається запровадження безвізового режиму взаємних поїздок громадян України та Сент-Вінсент і Гренадін строком до 90 днів упродовж 180 днів.

Сент-Вінсент і Гренадіни — незалежна держава у групі Навітряних островів Малих Антильських островів. До складу території входять порівняно великий острів Сент-Вінсент і близько 32 дрібних островів із групи Північні Гренадіни, а також рифів Тобаго. Загальна площа островів — 389,3 км², із них Сент-Вінсент — 344 км², Гренадини — 45,3 км². Назва країни походить від імені Святого Вінсента та іспанської провінції Гранада.

Країна є членом ООН, Організації Американських Держав, Британської Співдружності націй, Карибської співдружності (КАРІКОМ), Організації Східнокарибських держав.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-