На Буковині визначили ще 9 найцікавіших маршрутів для піших туристів

На Буковині визначили ще 9 найцікавіших маршрутів для піших туристів

Укрінформ
На Буковині продовжують розробляти піші туристичні маршрути. Зокрема, у Путильському районі визначили 9 маршрутів найбільш цікавими локаціями, краєвидами та пам'ятками.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Чернівецька обласна державна адміністрація у Фейсбуці

"Робота над розробленням піших туристичних маршрутів триває у Чернівецькій області. Фахівці, серед яких краєзнавці, лісівники, працівники національного природного парку "Черемоський" та представники громад, працювали на Путильщині. Вони, зокрема, визначили у регіоні 9 маршрутів із найбільш цікавими локаціями, краєвидами та пам’ятками", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що шляхи розташовані на території Селятинської, Путильської, Конятинської та Усть-Путильської громад. Серед них, до прикладу, мандрівка гірськими хребтами до хати, де народився Лук'ян Кобилиця – керівник селянського руху на теренах австрійської частини Буковини у 1840-х років.

Читайте також: У межах «Великої реставрації» відремонтують Хотинську фортецю та Чернівецький університет

"Робоча група надала пропозиції щодо 9 маршрутів. Їх необхідно описати, визначити протяжність та найвизначніші місця. Наступним етапом стане маркування, тобто виготовлення відповідних знаків, карт-схем, їхнє встановлення і монтаж", – пояснює заступниця директора департаменту регіонального розвитку Чернівецької ОДА Христина Марчук.

За її словами, найбільш цікаві маршрути для мандрівників визначають також на Вижниччині.

Як повідомлялося, у Чернівецькій області хочуть упорядкувати та вдосконалити пішохідні туристичні маршрути й нанести їх на інтерактивну мапу. 

Фото: Чернівецька ОДА

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-