Три південні області України спільно розвиватимуть туризм

Три південні області України спільно розвиватимуть туризм

Укрінформ
Херсонщина, Одещина та Миколаївщина об’єднали зусилля у сфері розвитку туристичної галузі Українського Причорномор’я.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Херсонської ОДА.

Відповідний Меморандум підписали голова Херсонської облдержадміністрації Сергій Козир, голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький та голова Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кім.

«Предмет Меморандуму – співпраця сторін з метою створення сприятливих організаційних та економічних умов для розвитку туристичного потенціалу областей, раціонального використання туристичних ресурсів, підвищення конкурентоспроможності регіонів на міжнародному туристичному ринку, зокрема через підтримку пріоритетних напрямів туристичної діяльності, залучення інвестицій у розбудову туристичної інфраструктури та індустрії гостинності, розширення міжрегіонального та міжнародного співробітництва», – зазначили у пресслужбі.

Підписанти планують обмінюватися досвідом управлінської діяльності в галузі туризму; всебічно сприяти діяльності суб’єктів туристичної галузі (туристичних фірм, закладів розміщення та оздоровлення, транспортних компаній) та їхньому співробітництву, зокрема задля обміну туристичними потоками, створенню спеціалізованих туристичних кластерів, формуванню мережі туристичних продуктів у сфері сільського «зеленого», екологічного, пізнавального, історико-культурного, подієвого, водного, спортивного, гастрономічного та інших видів туризму. Окрему увагу планується приділити розвитку рекреаційної діяльності та лікувально-оздоровчого туризму.

Читайте також: На Закарпатті запроваджують нову традицію винопиття

Також області мають намір взаємодіяти в питаннях перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників сфери туризму та курортів, організації семінарів, форумів, «круглих столів», конференцій задля обміну професійним досвідом, забезпечення безпеки туристів, підвищення якості надання туристичних послуг, збереження й раціонального використання туристичних ресурсів. Крім того, учасники Меморандуму спільно популяризуватимуть туристичні ресурси та активно розвиватимуть виставкову діяльність регіонів.

«Це питання для нас актуальне не лише сьогодні, адже південь країни і, зокрема, Херсонська область має всі передумови для інтенсивного розвитку внутрішнього та іноземного туризму. Наразі в області є майже 120 пляжів та 12 курортних населених пунктів, куди з кожним роком приїжджають все більше туристів і відпочивальників», — наголосив очільник Херсонщини Сергій Козир.

Також голова Херсонської ОДА підкреслив, що наразі залишаються завдання, які потребують спільної уваги, зокрема розвиток сучасної туристичної інфраструктури, підвищення рівня обслуговування, якості надання туристичних послуг тощо.

Фото: ХОДА

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-