У Яворівському нацпарку добудовують еколого-інформаційний центр

У Яворівському нацпарку добудовують еколого-інформаційний центр

Укрінформ
На Львівщині у Яворівському національному парку фінішує будівництво еколого-просвітницького центру в межах транскордонного проєкту «РовеЛове Розточчя – разом попри кордони».

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Львівської облради

Зазначається, що наразі ведуться роботи із завершення фасадних робіт візит-центру у відпочинковому осередку «Верещиця». Центр планують відкрити для відвідувачів цьогоріч, і він має стати візитівкою транскордонного природного регіону «Розточчя».

За підсумками реалізації проєкту буде ознаковано 110 км велосипедного маршруту, передбачено створення туристичної інфраструктури вздовж Розточанського велосипедного туристичного маршруту (будівництво 14 альтанок зі станціями обслуговування велосипедів) та розроблення туристичних продуктів (велопробіги, тури, освітні кампанії, екопікніки).

Читайте також: Інтерсіті+ з Києва до Славського стане «Бойківським експресом»

Як повідомлялося, проєкт «РовеЛове Розточчя – разом попри кордони» фінансує Європейський Союз через Програму транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020.

Партнерами цього проєкту виступають від України – Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна», департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА, Яворівський НПП, а від Польщі – уряд маршалковський в Любліні, Розточанський парк народовий та Ґміна Замость.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-