На Гаваях хочуть штрафувати необачних туристів

На Гаваях хочуть штрафувати необачних туристів

Укрінформ
Влада американського штату Гаваї планує, щоб туристи, які не читають або ігнорують попереджувальні знаки та через це потрапляють у небезпеку, самі платили за свій порятунок.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє New York Post

"Гавайські законодавці розглядають законопроєкт, який може вимагати від туристів відшкодувати витрати місцевим рятувальним бригадам, якщо їх (мандрівників – ред.) потрібно було врятувати, бо вони зійшли з промаркованих стежок, увійшли на приватну територію або проігнорували попереджувальні знаки про те, що стежка закрита", – йдеться в повідомленні.

Крім того, туристів хочуть штрафувати й за інші дрібні проступки.

Також на Гаваях розглядають інший законопроєкт, який дасть змогу місцевим рятувальникам самим вирішувати, штрафувати необачних туристів чи ні.

Читайте також: Для українців почав діяти безвіз із п'ятьма карибськими островами

Такі законопроєкти й раніше розглядали у штаті, проте вони не набирали потрібного рівня підтримки. Нині ж законодавці повернулися до ідеї штрафувати туристів через напружену ситуацію з місцевим бюджетом у зв'язку з пандемією коронавірусу.

Водночас проти запровадження штрафів для туристів виступають місцеві надзвичайники, бо не хочуть, щоб думка про можливі витрати зупиняла когось перед дзвінком рятувальним службам.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-