МЕРТ анулювало ліцензії трьом українським туроператорам

МЕРТ анулювало ліцензії трьом українським туроператорам

Укрінформ
Мінекономрозвитку анулювало ліцензії трьом українським туристичним операторам через невиконання ліцензійних умов.

Про це повідомляє заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук на своїй сторінці в Facebook.

"Департамент туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України провів 13 перевірок, три з яких – позапланові. За їх результатами виявилось, що лише 4 туроператори добросовісно виконують встановлені ліцензійні умови", - написав Тітарчук.

Він додав, що ще сім операторів виконували умови частково і отримали розпорядження про усунення порушень, які стосувались відсутності у керівників філій необхідного стажу в сфері туризму, не поданих статистичних звітів та відсутності оновлених даних (щодо гарантії банку, закриття філій, нові договори страхування) в органі ліцензування.

Читайте також: МЕРТ рекомендує туристам перевіряти у туроператорів ліцензію та фінзабезпечення

За словами Тітарчука, трьом українським туроператорам - ТОВ "Мережа агенцій "Гарячі тури", ПП "Лакі-Тур", ПП "Діоніс-Прага-Україна" - було анульовано ліцензії взагалі.

Як повідомляв Укрінформ, Мінекономрозвитку оприлюднило актуальний реєстр туроператорів, які в повному обсязі виконують ліцензійні умови. З ним можна ознайомитися за посиланням

22 травня 2019 року Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до ліцензійних умов здійснення туроператорської діяльності, відповідно до яких, для отримання ліцензії туроператор має забезпечувати фінансову гарантію перед туристами. Уряд також зобов'язав українських туроператорів надавати інформацію про турагентів, з якими вони працюють.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-