Турпотік з України до Туреччини зріс на майже 14%

Турпотік з України до Туреччини зріс на майже 14%

Укрінформ
За чотири місяці 2019 року туристичний потік з України до Туреччини зріс на 13,8%, як порівняти з аналогічним періодом 2018-го.

Про це йдеться у повідомленні Посольства Туреччини в Україні, яке є у розпорядженні Укрінформу.

"За даними Міністерства культури і туризму Турецької Республіки, за перші чотири місяці 2019 року Туреччину відвідали 211 804 українці, що на 13,82% більше, ніж за такий самий період 2018 року. За підсумками 1-го кварталу Україна увійшла до десятки країн-лідерів", - ідеться в повідомленні.

Літній сезон тільки починається, а курорти Середземноморського та Егейського узбереж уже користуються популярністю серед відпочивальників.

Так, в Анталії за січень-травень 2019 року кількість українських туристів досягла 164 922 (приріст – 5,05%). А курорти Мугли (Фетхіє, Мармарис, Даламан, Бодрум) прийняли 4 724 українців (приріст турпотоку сягнув 306%).

Читайте також: Туреччина торік встановила рекорд у галузі туризму

Також спостерігається стабільне зростання турпотоку до Стамбула: за січень-квітень місто відвідали 116 112 туристів з України, що на 6,4% більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

«Перший квартал 2019 року виявився дуже успішним за статистичними даними для основних регіонів як пляжного, так і екскурсійного туризму. Важливо відзначити, що українці почали більше цікавитися історичними та культурними пам'ятками Туреччини, що відображається у високих показниках відвідуваності Стамбула, Каппадокії та інших екскурсійних напрямків", - прокоментував аташе з туризму Посольства Туреччини в Україні Берат Йилдиз.

У посольстві зазначили, що загальний турпотік до Туреччини також демонструє зростання.

"Кількість іноземців, які відвідали Туреччину в січні-квітні 2019 року, збільшилася на 12,22% порівняно з аналогічним періодом минулого року і становить 8 735 268 осіб", - зауважили в дипломатичній установі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-